Hľadám maminy s deťmi poruchou vývoja reči

evitka83
3. júl 2018

Ahojte kocky, hladam maminy s detmi, ktore maju poruchu vyvoja reci, zaostavanie, oneskorenie. .. a pod. Ak existuje na MK nejaka skupinka pre maminy s takymito detmi, nasmerujte ma prosim. 🙂
Aby som ozrejmila svoj zamer...Moja dcera ma 4 roky, zaostava logopedicky asi rok. Sme sledovani v logopedickej ambulancii. V lete maju prazdniny. Chcela by som na leto zorganizovat mensiu skupinku maminiek s detmi s podobnymi problemami, t.j. deti, ktore potrebuju rozsirit slovnu zasobu a spontanne pouzivanie slovnych spojeni a spajanie do viet. Mojim cielom je dat dokopy zatial mensiu skupinku maminiek, cca 6 ktore by mali zaujem o skupinove logopedicke stretnutia. Chcela by som zohnat 2 logopedicky, alebo studentky logopedie v zaverecnych rocnikoch, ktore by sa stretnuti zucastnili a pomohli by nam rozvinut rec u nasich deti. Priestor zabezpecim. Konzultovala som to aj s nasou logopedickou, ktora to videla ako celkom dobry napad, ale skupinka nesmie byt velka, aby mali terapeutky dostatok priestoru venovat sa vsetkym detom. Stretnutia by mali byt 2/3 hodinove. Nieco ako logopedicka skolka, tabor aj s mamickami. Sme zo Stupavy. Priestor by som hladala asi v lokalite Dubravka, Lamac, Stupava, Zahorska. Ak by sa nasli maminky, ktore by mali o nieco podobne zaujem budem velmi rada ak sa mi ozvete. 🙂 samozrejme sukromne logopedicke lekcie su spoplatnene aj v logopedickych ambulanciach, takze aj tieto stretnutia si vyziadaju nejaku investiciu zo strany rodicov 🙂
Vopred dakujem
Pekny den

P.S. prosim, aby sa diskusie nezucastnovali maminky, ktorych sa to netyka. To plati aj pre istu skupinu rypaliek, ktore maju potrebuj sa ku vsetkemi vyjadrit, aj ked o tom figu vedia. Dakujem za pochopenie 😉

logo_napady
3. júl 2018

@evitka83 skupinu "oneskoreny vyvoj reci" alebo "logopedicke deticky"

narayan
3. júl 2018

....a ako casto by boli prosim tie stretnutia?

evitka83
autor
3. júl 2018

@narayan to zavisi od moznosti logopedok, ale chcela by som tak 2x do tyzdna

narayan
3. júl 2018

@evitka83 ahaa, tak to nic, sme 70km do Ba a to by sme nedali, ale super napad 👍

evitka83
autor
3. júl 2018

@narayan chapem 😊

suzanesmile
3. júl 2018

@evitka83 vyborny napad, skoda, ze ste daleko. Moj ma 4 roky, cochvila 5, tiez sledovany u logop., on nema problem tvorit vety, slovnu zasobu ma az prilis bohatu podla mna 🙂, on ma problem s jednotl. pism., ktore nevie vyslovit (š, r, k, a pod.)

deti95060810
3. júl 2018

ešte si to napíš do skupiny Stupava, alebo Ba...