• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy dať dieťa do veľkej postele?

23. mája 2014 
Zdravím všechny a taky se k tomuto tématu přidám.Já jsem z velké postele měla taky dost obavy.Měli jsme na prcka postýlku se stahovací bočnicí,kterou pak manžel po roce a něco věku malýho sundal a dali jsme tam jen malou zábranu.I když je náš malej přes den hodně akční,tak v posteli to s ním jde.Nespadl ani jednou,tak jsme mu minulý měsíc pořídili velkou postel.To bylo radosti,řádil v ní,jak černá ruka.Sice by se do ní vešel třikrát,ale v pohodě usne.Dobrý spáč celou noc byl od začátku,takže v pohodě.Jak velké jsem měla obavy,tak rychle zmizely..... :wink:
28. feb 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nemate nahodou niektora tuto postel: http://www.babynabytek.sk/detska-postel-p318/
Chcem vediet či je vhodna pre 3 ročne dieta a do kedy by v nej mohlo spat, pride mi fajn kombinacia sukromia v latkovom domčeku na hranie + šmykalka len by som potrebovala viacej nazorou pripadne skusenosti ak ju niektora mate.
8. apr 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nahoda ahojky...mne sa tato postielka tiez velmi paci, maly bude mat 3r v auguste....ale neviem si dost dobre predstavit,ako bude v noci chodit cikat?????ci by nam nespadol atd.....asi dame nizke auto ..... :slight_smile:
9. apr 2013 o 05:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik4884 prosim ta a ako maly riesi cikanie v noci????myslim zliezanie z postielky????? :slight_smile:
9. apr 2013 o 05:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nas maly ma velku postel od 2 rokov asi mesiac mal zabranu potom uplne bez nej,davali sme si robit postel u stolara aby bola podla nasich predstav
9. apr 2013 o 05:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svatava74 Aj ja praveže rozmyšlam, že ako bude chodit cikat ak nahodou bude potrebovat či by to zvladol zliest, moj maly bude mat 3 roky v oktobri a zatial spi pri mne ked potrebuje cikat tak sa zobudi a automaticky stavam aj ja no strašne sa mi pači a v celku aj šetri priestor aj postel autičko som rozmyšlala lenže to asi dlho mat nebude neviem sa rozhodnut preto som chcela neake info. či sa oplati kupit alebo neriskovat a kupit nižšiu.
9. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svatava74

malemu nedavam pit vela vodicky na noc takze v noci mi necika ...vydrzi celu noc :slight_smile: nech nepije hodku pred spanim napapa sa napije trosku iba a ide spat ...:slight_smile:
1. jún 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. feb 2014 o 13:21 • chinoll
@chinoll včera to byl synček:frowning2:
2. feb 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi sme nášho dali do vlastnej postele asi ked mal rok a pol,ma tam zabranu takže nema odkiaľ padnut
13. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predavaju zabranu na postel....
15. feb 2014 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro komerční prodej a prezentaci slouží profil Profesionála.”
6. mar 2014 o 20:31 • bursma
@gabuliik nas od 2 rokov so zabranou
6. mar 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
11. mar 2014 o 19:38 • bursma
náš malý spí vo velkej posteli od 2,5 roka, od 3,5roka spáva na vyvýšenej. Viem, že to sem nepatrí, ale mám tú vyvýšenú postel na predaj. Kedže už máme 2 deti, tak potrebujeme kúpit poschodovú. Požívaná je 2r, predáva sa aj s matracom. Len osobný odber TO, cena dohodou, nakolko ju potrebujeme predat :wink:
23. máj 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok