Kedy sa bábätko naučí tlieskať a mávať?

15. jan 2024

Ahojte, kedy sa vaše bábätká naučili tlieskať? Moja malá mala dnes 7m. Robím s ňou ťap ťap ťapušky a veľmi sa jej to páči, smeje sa, ale sama netlieska, len mne drží ruky 😀 mám prvé dieťatko, tak neviem, kedy sa takéto veci naučia? Alebo stále jej mávame na ahoj a ona už dvihne rúčku, ale nezamáva s ňou, ale teší sa z toho, lebo už to pozná... Nehovorím, že čakám, že to už bude vedieť, len ma zaujíma, kedy sa také veci deti naučia 🙂 ako napríklad aká veľká vyrastiem a také

euka210
15. jan 2024

Este skoro...tak 9-10mes.

danica2711
15. jan 2024

možno aj nikdy, pretože ho to nebaví... ale zas sa možno naučí niečo iné, čo ostatné deti nevedia, neviaž sa na bežné veci, ktorými iné mamičky predvádzajú svoje deti, každé dieťa baví niečo iné

majamat
15. jan 2024

neviem rpesne, ale dcera toto vedela asi mozno az v 8m.

deti su casto tvrdohlave a mamicky,a lebo ovela castejsie dr to vnimaju tak, ez inieco nerobia, lebo nevedia, no nemusia to robit preto, ez nechcu.
takto malemu drobcovi a dokonca casto ani skolkarovi ( hlavne mensiemu ) nevysvetlis, preco to ma robit. ono to nechce, tak nevidi dovod preco by to malo robit.

konikkon
15. jan 2024

Obe moje deti, keď mali 9 mesiacov. Okolo 1 roku by to už mali deti vedieť

ivangeline
15. jan 2024

Moj ma 8m a tlieska. Ale on je rychly vo vsetkom. Niektore v roku. A niektore sa naucia a robit to ako opicky nebudu. ;D

x_mery_x
15. jan 2024

Okolo 1 roku

evickuska
15. jan 2024

Moj syn tlieska dlhsie ale predvcerom mal 9 mesiacov a len prve naznaky "papa" zamavania a podobne, vacsinou urobi bac bac na zatlieskaj a na urob bac mi zamava 🙈😁

nicol_10
16. jan 2024

Naša s tým začala po roku, je to individuálne