Malé dieťa v byte a hluk pri lození

akcul13
29. dec 2018

Ahojte, tie ktore byvate v byte a mate male.deticky, ktore zacinaju lozit, nechavate ich nech si behaju po podlahe? Lebo nasej ked nieco padne, tak uz som parkrat pocula suseda pod nami nadavat, a dost skaredo. Tak sa bojim ju nechavat na zemi lebo sak bucha nohami aj rukami, aby sa mi zachvilu neprisli stazovat, ze trieskame. ale zas ked ju necham v postielke alebo ohradke, tak sa jeduje a place lebo sa chce pohybovat. Nemozem ju predsa dat na retaz.

dai
31. dec 2018

@akcul13 tak ja mam 3 deti a robia bordel. Našťastie u nás nič nepočuť... Ak u vás je tak treba potom plafon aj podlahy odhlucnit, myslím ze aj steny sa dajú... Ja som nikdy nekricala n a susedov a oni nikdy na mňa - väčšia ticho a pohoda ako vo väčšine rodinných domov co poznám...

akcul13
autor
31. dec 2018

@baska1 v detsjej mame penovu podlozku aj s ohradkou, ale tam ona dlho nevydrzi a mimo ohradky prejde cely byt. Ona nedokaze vydrzat na jednom mieste. A odrazadla a pavuky ani neplanujem 🙂

alexandra1509
31. dec 2018

Ja.mam 4deti tiež bývame v byte máme síce susedu nad nami ale tiež sa chodí stazujuci ale neriešim malé deti neudržia a nemôžeš držať len sedieť po tichu aj noci keď je treba odsávam sople

henamichal
31. dec 2018

@akcul13 tak treba všade položiť koberce kde malá lozí a hotovo.

gasinka1983
31. dec 2018

Moja tiez bucha, dupoce,kadeco jej spadne na podlahu a co??? Raz mi bol sused klopat a ako sa vyrozpraval, som mu pekne povedala ze je to male dieta, ktore este nerozumie, tak nech to prijme a zmieri sa stym....a zatvorila som dvere😂😂😂. A mam klud, jasne ze nebuchoceme do pol noci...len od rana do tej 20:00

milanm_
31. dec 2018

Stále autorka nenapísala akú ma podlahu v byte. Kombinácia lacnej plavajúcej a dlažby v paneláku tak to je na lynč od susedov 😉

akcul13
autor
31. dec 2018

@milanm_ podlahu??? plavacka a v kuchyni a na chodbe by mala byt zevraj nejaka bambusova. To tu bolo, ked sme sa nastahovali -dva roky dozadu

dudos
31. dec 2018

@akcul13 my máme koberce, len v chodbe máme čisto dlažbu a v kuchyni, no tam pri kuchynskej linke máme koberec. Aj tak nám trieskajú a sťažujú sa. Teraz už dve hodky na plné pecky hudba od nich. Malý má zápal stredného ucha, na štedrý deň sme skončili na 6 hod na pohotovosti, priznám sa, čakala som, že skôr nám to dajú vyžrať ako na Silvestra. Malý nám 3 dni od bolesti vkuse vrieskal a plakal. Začal pred v nedeľu pred Vianocami a na Štefana zo vyvrcholilo. V tú noc sme nespali celú. Určite ani susedia.

milanm_
31. dec 2018

@dudos Toto už je extrém. Raz som také zažil (ako fakt som neveril, že niekto môže byť tak jebnutý aby vrtal, oškrabával steny, pokladal dlažbu a pod. napríklad o 00:30 z nedele na pondelok). Zopár susedov vrátane mňa sme im chodili vypínať istič do stúpačky, ale nepomáhalo to a opakovalo sa to x krát. Nakoniec som im nechal odkaz na dverách, že ešte raz tak im cvaknem prívod elektriny a znehodnotím hodiny (za čo je pokuta jak svina). Žiadne postupy tipu sťažuj sa na bytovom, volaj MP, štátnu Políciu. Takýmto ľudom je to jedno, treba isť za svojim násilne, oni to pochopia... Nemáš doma chlapa?

dudos
1. jan 2019

@milanm_ mám, a to chlapisko. Veľké. Naozaj veľké, tzv. bez krku. Ťažká váha. Raz udrie a prizabije. Nechceme to takto hrotiť, ja sa bojím, že by im fyzicky ublížil a dostal by sa do problémov. Nie je nič horšie ako hlupák a k tomu ešte arogantný hlupák. Od takých ľudí ísť čo najďalej.

siska53
25. jan 2019

@akcul13 suseda neries, ved je to male dieta tvoje a potrebuje sa rozvijat a lozenie je najlepšie. My sice mame nad nami extrem, ze chodia bosi a asi patami po dlazbe,lebo to je ine dunenie a niekedy,ked cvicia alebo co robia,mam.pocit,ze je tam stado slonov. Muž si mysli,ze maju zle dlažbu urobenú. Ked niekomu nieco spadne, to mi nevadí, ani plač ci krik deti, vsak to robia vsetky,ale toto je extrem,co robia ti nasi. Vasho suseda by som.prestahovala k nam, aby vedel, co je hluk, nie padnutie hračky.