Manželov budík budí naše dojčené dieťa, ktoré potom už nezaspí

2. júl 2020

Ahojte,
uz nejaku dobu spim v spalni ja s malym (na vlastnu izbu je primaly, v noci kojeny a ani ho od seba nechcem dat), manzel spi cez tyzden v obyvacke na rozt.gauci, cez vikend s nami. Vsetko kvoli budiku. Ked mu o 5tej zazvoni, kym sa muz rozhybe a vypne ho trva mu to a zobudi sa maly. Uz nezaspi a cely den mame poposuvany, je nevyspaty, umrncany...
Ako ste to mali vyriesene vy?

zuzka251
2. júl 2020

Aj mne partner navrhol, ze cez tyzden pojde spat do obyvacky a ja budem s malou v spalni. Aby ho nebudila v noci a on sa vyspal a mal v robote energiu.

emiliamilka
2. júl 2020

My spávame všetci v spálni.. budík výhradne nastavujem ja ..mne ale vybruju hodinky takže žiaden zvuk (keďže som nastavená na maleho tak ma to hneď zobudí) .. hneď budím manžela a malý spí ďalej ako by sa nič nedialo

spajki
2. júl 2020

My spime vsetci spolu v spalni a manzel si len stisil hlasitost zvonenia na budiku...popravde ten budik nepocujem ani ja...

jaskolka
2. júl 2020

My plánujeme zo začiatku asi tak, že muž bude spávať v obývačke, aspoň kým nenájdeme režim s bábätkom. Skôr z dôvodu, že ja budem môcť si ľahnúť aj cez deň, keď bude malé spat, ale muž je stavbár, čiže nepotrebujem byt v strese, že nevyspatý dakde sa šmykne na lešení.

engynka
23. júl 2020

Tiez som spala s malym sama v spalni. Kazdemu to vyhovovalo, priatel sa pohodlne vyspal a siel do prace ani neviem kedy, maleho ani mna nebudil budik.

arianna25
27. júl 2020

My spime oddelene, priatel v spalni, ja s drobcom v detskej. Mne to vyhovuje lebo priazel vecer pozera noviny na tablete, potom celu noc chrape 😊
Onedlho prerobime detsku izbu na izbu predskolaka a budem sa musiet vratit do spalne. Je to pekne spinkat spolu, niekedy mi to chyba, len skoda toho chrapania.
Drobcovi kupime postel s matracovym suflikom pre mna 😊 keby nieco 😊