Máte referencie na jasle na Palkovičovej v Bratislave?

peta28
16. sep 2008

Ahojte maminky. Mate niektora skusenost, alebo ste poculi nejake referencie na jasličky na Palkovičovej? Mam dcerku prijatu do sukromnych jasliciek, aj do tychto statnych a neviem sa rozhodnut. Aj ked sukromne su neporovnatelne drahsie, v tomto pripade mi nejde o cenu, ale kvalitnu starostlivost. Dakujem vopred

dari
12. máj 2012

ahojte, komu prijali deticky do jasliciek na palkovicovej? Uz sa tesim, aj mam obavy...dvaja starsi isli az do skolky. Maminy, ktorych deticky uz chodia do jasliciek ako to deti zvladaju?

euphoria
14. máj 2012

@dari ahoj, vidim, ze tvoj drobcek ma este menéj ako moj.davas ho do jasli od septembra? moj drobec bude mat v septembri presne 18m, tiez je do nich prijaty, no neviem, ci naberiem odvahu ho tam dat..starsie deti zacinaju iba teraz v skolke?

dari
14. máj 2012

@euphoria ahoj, ano od septembra. ja uz pracujem, takze ja musim...starsi syn zacal chodit do skolky ked mal skoro 4r. a dcera skoro 3r. a teda s jaslickami neviem co nas caka. Ked je taky malicky 😒
Ty tiez davas drobca od septembra? A dcera chodi tiez do jasiel?

euphoria
23. máj 2012

@dari moja dcera do tych jasli chodila, takze ich dobre pozname.Teraz chodi do skolky.Ja by som rada dala syna az od aprila, musim sa rozhodnut, co s pracou..ja pracujem cely cas z domu, nie denne,tak neviem..

janka109
24. máj 2012

Ahojte,
aj moj maly je tam prijaty od septembra ale nikde som nenasla ziadne referencie na tieto jaslicky. Ake su tam ucitelky?Mile? Moj bude mat v septembri vyse 2 roky ale je to velky mamickar tak sa toho trosku obavam. Venuju sa tam dost detickam? A co choroby? Nemate nikto dake negativne referencie?
Dakujem 🙂

adelaine
24. máj 2012

ahojte kocky,
aj my nastupujeme v septembri do jasli, maly bude mat akurat 2 roky, som zvedava ako to bude vyzerat so zvykanim si, so spankom...uz teraz ked si na to pomyslim, tak mam krc v bruchu, bojim sa toho...ale raz to musi prist...
privitam kazdy nazor na tieto jaslicky 🙂

sasenak
30. máj 2012

Ahojte,
moja malá už chodí na Palkovičovú od 9/2011 a som naozaj spokojná. Je to síce staršie zariadenie no pani riaditeľka aj kolektív učiteliek je veľmi príjemný. Za tých pár mesiacov sme sa stihli naučiť spievať, pekne tancujeme sme už 4 mesiac bez plienok čo je naozaj úspech na to že máme presne 2 roky. Pred cca mesiacom sme mali už aj besiedku a teraz v piatok je karneval 🙂. Myslím si že je to pre deti prínosom.
Len musíte byť pripravené na podstatne viac viróz to je kolektívom no nič strašné všetko sa to dá prežiť.

nina88
5. nov 2012

@adelaine
@janka109
Ahojte,prosim vas chodite do tychto jasli od septembra teda?? Ak ano,ako ste spokojne?? Teda deti... 😀 Ako je to s chorobnostou??
Dakujem

adelaine
5. nov 2012

@nina88 nechodime, zrusila som nastup po tom, co som tam bola na osobny pohovor s riaditelkou...

nina88
6. nov 2012

@adelaine a smiem vediet dovod??

adelaine
6. nov 2012

@nina88 jednak sa mi nepacili priestory, celkovy dojem bol pre mna sklucujuci...a nebola mozna akokolvek dohoda s riaditelkou ohladom stravovania maleho..maly ma intoleranciu laktozy a neboli ochotni to akceptovat...atd...takze tak..a nelutujem, ze som tak urobila🙂

janka109
10. nov 2012

@nina88 Ahoj Nina, nie nechodime ale akurat rozmyslam ze tam dam malu dceru od buduceho roka niekedy tak tiez budem vdacna za referencie a info. Syn chodi do jasli na Robotnickej.

nina88
11. nov 2012

@janka109 Dakujem za odpoved,ale my sme nasli zdravu skolku na secovskej,tak od zajtra ideme,no a o Robotnickej ja nechcem ani pocut,uz nikdy v zivote... Dcera tam chodila pol roka,teda viac nechodila,vzdy si tam prisla po nejaky riadny virus a pokazila si cely imunitny system,kedze tym ucitelkam tam bolo uplne jedno,ze prijimaju rano deti so zelenymi soplami a tuberackym kaslom a ked som sa ozvala,este som bola zla... Najhorsie jasle na celom svete... Samozrejme,bolo to pred 5 rokmi,mozno sa nieco zmenilo... este raz dakujem za odpoved,pa

belusa
11. apr 2013

Ahojte chcela som sa opýtať na jasličky na palkovičovej ako ste tam spokojné, či je možne tam dať dieťa na polovicku resp. na niake dva dni v týždni, niaky kontakt lebo som nenašla žiadnu ich stránku dakujem 🙂

belusa
11. apr 2013

To fakt, že nikto tam nemáte dieťa?

jankohrasko
14. feb 2014

Ahojte, nikde som nenasla a aka je otvaracia doba jasliciek?
Dakujem
@sasenak
@zzuzzik

zzuzzik
15. feb 2014

jej ahoj 🙂 ja si presne nepamatam, ale zda sa mi tak isto ako skolka od pol siedmej do piatej.
Dufam, ze si dobre pamatam.
papaa 😀