Nastrelenie náušníc 13 mesačnému dievčatku

katka.24
21. jún 2017

Ahojte dievčence, dávali ste niektorá nastrelit náušnice keď malo dieťa rok? Sestrička mi dnes povedala, že v tomto veku to nie je vôbec dobre,lebo si ju môže strhnúť. Vraj mám počkať kým bude mať 3,aby sa jej to dalo vysvetliť. Prosím poradíte mi?

zlaticko118
21. jún 2017

Dala som nastrelit v 6mesiacoch, podla mna ak jej nedate vysiace nausnice ale napichovacky tak by nemal byt problem aj ked ai to zo zaciatku bude urcite chytat kym si zvykne

emi16
21. jún 2017

Ja som malej dala nastrelit v 20tom mesiaci
Samozrejme, ze sa branila
Ale uska si nechytala
Len na ne ukazovala bobo au au
Problem bol pri natierani liehu a kremovani a otacani nausnice
Branila sa zubami nohami a rukami
Rak som to robievala 10 min po zaspati
Vtedy ma najtuhsi spanok
A pekne sa to vyhojilo a hned ako to prestalo byt citlive chodi a kazdemu ukazuje nausnice

majusqa77
21. jún 2017

nasa mala ma nausky od cca 4 mesiacov. a nema zatial problem

sardinka336
21. jún 2017

@katka.24 ale blbost čo ti povedali....my sme dsali nastrelit skoro ročnej a v pohode. Nastrelenie ani neciti a to ze ma niečo na ušiach nerieši, zabudne...
mam dve dcery, kazdej sme dali nastrelit az tak k roku a nikdy nebol problém. A kebyze vidim ze tam dava ruky tak dam rúčku dole a poviem raznym hlasom nono...deti nie su hlupe, chapu.

pribinak
21. jún 2017

je to individualne, aj 8 mesacne si moze chytat uska, vyhoda je, ze teraz sa nenosia capice, cize moze si tu ranu na vzduchu pekne na volno hojit

siska53
21. jún 2017

@katka.24 my sme davali rocnej a uplne v pohode. Ani nevedela..

katka.24
autor
21. jún 2017

Ďakujem kočky ste zlaté. My sme to do teraz nemohli riešiť lebo mala stále niečo chytila. začalo to zápalom obliciek a od vtedy sa to vlieklo, stále nejaké bakteriálne ochorenie a tak Dr.nechcela. Ták to teda skúsim.Dam to nastrelit niekde inde nie u Dr

barbara_lux
11. júl 2017

My sme tiez kvoli chorobam.mohli az ked bola vacsia tak sme jej dali v 17mesiaci a vsetko uuplne ok. Nastrelenie bezproblemove. Potom klasika 5min plac a v aute cestou domov uz ani nemukla. Asi dva dni si ich chytala ale to bolo vsetko. A ziadny lieh sa na uska nema davat ten praveze zhorsuje hojenie staci jemne oplachnut pocas kupania a krutit az po tyzdni.