Neprijali mi dieťa do škôlky, treba pridať novú prihlášku?

jankap55
27. máj 2019

Ahojte mamičky. Malý ma 3 roky a nevzali ho do škôlky. Bohužiaľ situácia v BA je taka...... Neviete mi prosím poradiť ako to funguje, keď sa náhodou počas roka uvoľní miesto v škôlke, či treba dávať novú prihlášku alebo ci sa stačí ísť len opýtať? A kedy? Počula som ze v januári, ale neviem ze kedy. Ďakujem za každú odpoveď

bosorkabb
27. máj 2019

Skús podať odvolanie, možno budeš mať šťastie.

janickacrazy
27. máj 2019

skús sa opýtať aj v septembri, občas sa stane, že nejaké dieťa im nenastúpi alebo nezvládne adaptáciu

ludinka
27. máj 2019

Treba sa trochu povtierať riaditelke, ona rozhoduje koho priberie keď sa uvoľní miesto, druhu prihlášku netreba dávať.

kenzom
27. máj 2019

Mne malého vzali až v 4,5roku((((

mogaa
27. máj 2019

@jankap55 určite sa treba spýtať v septembri....alebo súkromná škôlka

jankap55
autor
27. máj 2019

@ludinka no teraz v Petržalke skoro všetky riaditeľky podali demisiu, takže tadeto cesta nevedie

jankap55
autor
27. máj 2019

@bosorkabb ďakujem za typ

mogaa
27. máj 2019

@jankap55 odvolanie určite nepomôže....každá škôlka má poradovník, ak vypadnú deti prednostne sa berú tie pod čiarou alebo mamička čo sa príde v septembri spýtať medzi prvými🙂

lulu0123
27. máj 2019

Nam minuly rok volali koncom augusta,ze sa im par deti odhlasilo,takze by som skusila uz pred septembrom.

timetotime
28. máj 2019

@lulu0123 tak asi len takato situacia by ju mohla zachranit

maria.vinea
15. aug 2019

Po adaptacnom obdobi sa moze miesto uvolnit, takze odporucam koncom novembra,zaciatkom decembra ist sa informovať