Poradíte spoľahlivú agentúru na opatrovanie detí v Bratislave?

zahradka
17. mar 2013

Hladam agenturu na obcasne, nepravidelne opatrovanie dcerky (16 mes.), poradte prosim nejaku, s ktorou mate dobre skusenosti. Pripadne dajte aj Vase negativne skusenosti, aj to mi pomoze vo vybere. Zaujima ma skor osvedcena agentura, nie samostatna opatrovatelka. Dakujem za Vase nazory 🙂

svatava74
17. mar 2013

@zahradka skus Babysitting agency....velmi zodpovedna majitelka a sikovne kočky..... 🙂

ekinkala
17. mar 2013

@zahradka ahoj skus baby konfort v ruzinove je to male centrum s 20 detickami mi tam o tyzden nastupujeme a ja zaroven aj ako pani ucitelka su tam deti od 6 mes do 4rokou super pristup k detom maju aj vlastnu stranku Babykonford

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobocka
17. mar 2013

tak ja vrelo odporucam agenturu happy kids . nedavam sem link,lebo neviem ci to admini potom nezmazu,ale cez google ich je velmi lahko najst .-) poznam majitelku,je to jedna skvela kocka s kopou skusenosti.dieta by som jej ,ci hociktorej z jej opatrovateliek bez vahania zverila kedykolvek 🙂 pre mna je agentura happy kids jednoznacnou volbou 🙂

csina
17. mar 2013

@zahradka ahoj..tak som rada, že sa pýtaš práve na agentúru ako takú.. 🙂 😉 pretože síce nemám osobnú skúsenosť s nejakou konkrétnou opatrovateľkou ale od septembra využívame služby jednej agentúry, ktorá sa zameriava na opatrovanie a doučovanie detí... sme veľmi spokojní..takže určite neváhaj, za pozretie ich stránky nič nedáš a prípadne sa priamo už poinformuj, ako to u nich prebieha a čo a ako... Happy kids držím palce, aby si dobre pochodila.. 🙂

zz134
17. mar 2013

Ahoj ja mozem doporucit happy kids...Velmi ustretova majitelka, jednanie na urovni a zohnala mi babenu aj na poslednu chvilku- z jedneho dna na druhy. Ja som max spokojna a urcite budeme vyuzivat aj dalej!

zahradka
autor
18. mar 2013

Dakujem Vam, kocky ;)

zizala81
19. mar 2013

ahoj zahradka 🙂 ja mam 2 deti a z prace sme tento rok dostali benefit vyuzivat ag. Dobra opatrovatelka. este som ich nevyskusala ale kolegyne boli spokojne, tak snad tiez pomoze ;)

bonaqqa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka109
30. okt 2013

Ahojte, ja by som chcela daku konkretnu opatrovatelku. S happy kids mam dobru skusenost, majitelka je uzasna a ustretova ale tie baby nemusia byt take skvele. vzdy je to o tom cloveku co sa stara o deti a nie vzdy o majitelke. CIze ja mam nie uplne skvelu skusenost.
Ak mate niekto kontakt na opatrovatelku na nepravidelne opatrovanie, sem s nim. Dakujem 🙂

precudziedeti
30. okt 2013

Poznam jasličky v Rači, opatrujú aj hodinovo, pani učiteľky sú milé a detičky spokojné

marcelka932
11. nov 2013

@janka109 ahoj ja mam uzasnu buducu svagrinu ktora je z oravy a pracuje v BA ako opatrovatelka a kde bola tam boli s nou spokojny doslova bola o nu rvacka 🙂 ona je take dospele dieta vzdy som ju obdivovala zza jej dar starat sa a venovat sa detom robi to z nesmiernou laskou a nadsenim poznam viac opatrovateliek ale jej sa nevyrovna hocijaka a za to dam ruku do ohna 🙂 ak chces dam kontakt

janka109
11. nov 2013

@marcelka932 marcelka daj mi prosim kontakt na nu do spravy, dakujem

marcelka932
13. nov 2013

prosiiiiim len nepovedzte ze mate tonto kontakt odo mna prosimmn mozem mat s toho velmi zle povedzte ze vam ho dala nejaka znama a ta znama to dala znamej a ta znama znamej to dala vam ktorej opatrovala deticky. Dakujem

betina1
15. nov 2013

@marcelka932 ahoj, mozes mi dat kontakt na tvoju buducu svagrinu ak ma este cas? potrebovala by som 2 x tyzdenne k 19 mes dcerke, dakujem

marcelka932
15. nov 2013

Ahoj vissie je v sprave uvedeny 🙂

saskia_repcikova
30. nov 2013

Zriadujeme sukromnu skolku a mame aj opatrovatelky. Ak mate zaujem, zavolajte mi.

momoka85
4. dec 2013

Tulipánik

aska
8. feb 2015

Baby ja len do buducna ozivujem tuto temu, ale rada by som pochvalila alebo dala velmi dobru recenziu mojej opatrovatelke ktora mi opatruje obe deticky. Patri k firme Babynanny a musim povedat, ze s konatelkou som nemala nikdy problem vzdy sa vsetko dalo poriesit, ak mi Mirka (opatrovateka) ochorela poslali mi nahradu co sa mi velmi pacilo, ze mi nechodila chora k detom. Takze urcite odporucam ceny su podla mna ked som si porovnavala aj konkurenciu dost dobre a co je pre mna dolezite kedze mam dve deti za druhe nedoplacam 🙂 aj ked maly je zvacsa uz teraz v skolke, pred tym ich opatrovala oboch stale teraz uz iba v case chorob 😉 ak budete chciet niektora info napisem 🙂

nikol411
27. feb 2015

BRATISLAVA: Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy.

erika2014
15. mar 2015

CELODENNE OPATROVANIE DIETATA
Opatrím dieťa v BA a v okolí (Rovinka, Dun.Lužná, Most pri Bratislave, Alžbetin dvor, Miloslavov, Kvetoslavov, Malinovo,Tomášov atď.)Najlepšie dlhodobo. Skúsenosti s deťmi mám, robila som v škôlke a mám skúsenosti aj s opatrovaním detí v ich domácnosti. V prípade záujmu ma kontaktujte na 0948427110 alebo na nannytocare@gmail.com .Dakujem.

eva.macko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuskaaa
1. apr 2015

ahojte koceny ja som z Presova som na materskej dovolenke cize v podstate sa nudim . Mam skoro ž rocnu dcerku ktora od septembra pojde do skoly a jednu co bude mat v july dva rocky . Ak by mal niekto zaujem postrazim od 7:00 do 16:00 ...... piste ponuky cena 1,66 -1,80e na hodinu ... Pekny vecer ;)

OD AUGUSTA SOM UZ OBSADENA ALE AK BY SA NASLA ESTE NEAKA MAMINKA CO POTREBUJE TAK VEZMEM ESTE JEDNO DIETATKO emoticon

SOM MILA,SIKOVNA,KLUDNA, A VARIM V PRIPADE AK TREBA emoticon
Piste budem sa velmi tesit ak prejavite doveru emoticon

precudziedeti
30. apr 2015

V jaslíčkách v Rači (názov v správe) opatrujú od 1 hod až po celodenné. Majiteľka sa veľmi prispôsobuje rodičom. Vie vyhovieť aj rodičom, čo robia na smeny. Je fakt ústretová

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
husekova
17. máj 2015

@marcelka932 Dobrý večer, neviem či to ešte je aktuáne alebo by som mohla o ten kontakt poprosit aj ja.. 🙂 dakujem

emila2306
26. dec 2015

@aska prosim poslite mi kontakt na opatrovatelku, potrebujem pomoc len v case chorob. Dakujem Emilia

miakubko
3. máj 2016

@eva.macko ahoj je ponuka opatrovania stale aktualna. Mam 19 mesacnu dcerku.dakujem