Poradíte súkromné jasle v Ružinove či v Starom Meste do 300 €?

klincek
23. apr 2012

Mam pocit, ze take neexistuju 😒 ..ak o nejakych viete, prosim o tipy. Nepotrebujem, aby tam ucili jazyky, jogu ani ine vymozenosti, ale aby poskytli detom 100%nu celodennu starostlivost a laskavy pristup. Staci mi kontakt a vasa skusenost, kludne aj do IP. Dakujem.

veronic_a
1. jún 2016

Ahojte, chcem sa podeliť o skúsenosť so škôlkou MaxiMax v Podunajskych Biskupiciach. Škôlka ma zaujala tým že je nová, pekná a celkom veľká. Dcérka tam chodila necelé 2 týždne. Moje nadšenie ma prešlo veľmi rýchlo po tom ako sa majiteľka začala prejavovať. Nikdy som sa nestretla s tak necitlivym až arogantným prístupom k rodičovi. Ma veľmi svojské správanie. Tvrdo si presadzuje vo výchove svoje. Rada moralizuje a poučuje rodičov... Dnes viem že nie všetko co je na prvý pohľad pekne je aj dobre. Oveľa dôležitejšie ako škôlka vyzerá je aký ľudia vychovávajú a vzdelávajú naše deti. Profesionalita v tomto zariadeni z môjho pohladu ako človeka ktorý je povolaním učiteľ v MŠ chyba. A navyše majiteľka nemá sebakontrolu. Je veľmi rozhadzaná a impulzívna. Ma zastarale spôsoby výchova...

kvetinka59
1. jún 2016

veronic_a> No, ono niekedy je omnoho dolezitejsi personal v sukromnej skolke ako pekne prostredie. Pokial dieta z detskeho zariadenia odchadza s usmevom, tak vtedy je to v poriadku. Pokial ale ma personal zariadenia s rodicmi stale nejaky problem, tak je urcite potrebne zmenit zariadenie !!!

gab_riella
13. júl 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

tak mna by tiez zaujimalo, hlavne nieco overenes cim mate dobre skusenosti, pretoze to co pocuvam alebo citam niekedy na niektore jaslicky az mi vlasy z toho stoja 😕

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
handbag
4. sep 2016

@klincek = Micka citaj:

Ak umiestnite Vaše dieťatko do nášho zariadenia na celodennú alebo poldennú starostlivosť, máte nárok na príspevok od štátu vo výške 280 eur mesačne.
Na tento príspevok máte nárok, ak sa zamestnáte troch rokov veku dieťaťka, v prípade dlhodobo nepriaznivého zdravotného stavu Vášho dieťatka až do 6 rokov jeho veku. Hovorí o tom zákon č.513/2010. Na tento príspevok majú nárok samozrejme aj mamičky - živnostníčky ,ktoré sa rozhodnú venovať sa práci.

Ja som tiez tento prispevok cerpala. Cize 320eur celodenna starostlivost + 70eur stravne - 280eur prispevok od statu, takze moj prispevok do sukromneho zariadenia bol vlastne "iba" 110eur.

vdobiasova
4. sep 2016

www.jaslecajkovskeho.sk - su super jasle v Starom meste

klincek
autor
6. sep 2016

@handbag dakujem, uz je to davno neaktualne, nastastie 😉
Za mojich cias bol prispevok 230 €, tiez som cerpala. A musim len suhlasit s prispevkom pod tebou, jaslicky na Cajkovskeho su naj naj🙂.

anulienkalenka
15. sep 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@doriss_po Súhlasím 😎 do královstva budeme teraz chodiť už druhým rokoma naozaj to stojí za to. maminky ak si takúto škôlku môžete dovoliť, tak určite to za to stojí- pre naše detičky všetko no nie? 😀

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
25. sep 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@doriss_po No ve´d samozrejme, to by mala byť priorita pre každú maminku, no nie? 😀

tana85
26. apr 2017

@555sara ahoj, ma nejaku web stranku s info?

vikusjk
29. apr 2017

@veronic_a Ešte máš malú tam?
My sme v Seahorse, a sme spokojní. Nie je to až tak ďaleko od MaxiMaxu, preto ma to napadlo, že ti napíšem ;)
Naša chodila do Drobčeka (jasličky) a páčilo sa mi, ale v Seahorse vidím, o koľko to ešte môže byť lepšie. Určite odporúčam, majú aj jasličky aj škôlku.

roza_rozalia
4. máj 2017

@klincek
@katka008
Podla recenzí možem odporučiť Zajko,na Ivanskej ceste.velká spokojnosť 🙂

mimusa27
5. jún 2018

@kristinka.s prosim Vies mi poslat info?🙂 moc dakujem🙂

555sara
12. júl 2018

@tana85 pani Adika ma stránku www.zariadim.sk/andrea-aupair

katarinapinkova
4. feb 2019

@kristinka.s prosim o kontakt