Súkromné jasličky Mackovo v Žiline a vaše skúsenosti

kamilka3
18. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat niekoho, kto tam ma deticky, ako ste spokojne so starostlivostou, vybavenim, pristupom..., pripadne, ci niektora nema nejake skusenosti-referencie na tieto jaslicky? Dakujem velmi pekne za kazdy nazor...

mikaelasofia
4. júl 2017

Moja 11 mesačná dcérka tam chodí zatiaľ tam bola dva krat a v celku dobre vždy keď som volala mi odpovedali a príjemný prístup aj mala mi začala aj pekne papať

noname26
4. júl 2017

ja som sa tam bola pozriet, ked som minuly rok vyberala skolku pre 3rocnu dcerku (cize som hladala skolku, nie jaslicky) a tato skolka sa mi najmenej pacila - prostredie dnu, temer ziadny dvor a ked tak bez travy ci tiena, len umely domcek, ku skolke vedie cesta kde sa denne premelie vela kamionov, na vychadzky s detmi nechodia. a pani pri mojej navsteve zaujimalo len to, aby som vyplnila prihlasku a kedy nastupime, moc sa jej nechcelo ukazovat mi. dojem zvnutra nebol tiez ktovie aky. mozno pre male dieta este ako tak, ale pre vacsie deti za mna nie. toto bola jedina v ziline, ktoru som hned zavrhla. aj v inych skolkach ponukaju uz starostlivost pre deti v jaslickovom veku a su krajsie vludnejsie a pristup ustretovejsi

mikaelasofia
4. júl 2017

Čo nám ukazovali bolo to prijemne prerobené. Prístup je príjemný a nemusela som hneď vypisovať prihlášku

kamilka3
autor
4. júl 2017

@noname26 Uz je tomu skoro pat rokov co som to pisala a boli sme sa tam potom aj pozriet a tiez sa nam nepacilo ani zariadenie ani dvor 😉, teraz neviem ako su na tom ale podla toho ako pisete, tak velka zmena tam asi nie je 🙂

hranolka22
14. dec 2019

Ahojte,ma niekto novsie poznatky o tychto jaslickach?Zvazujeme dat 3-rocnu dcerku tam kedze ju nevzali do skolky