Poraďte detské jasličky v Bratislave

janulcik
26. apr 2013

Ahojte. Zhanam dobre jaslicky pre nase 10.mes. zlaticko. Prosim len mamicky, ktore maju osobne skusenosti s jaslickami. Niektore predosle a podobne diskusie su uz starsie, preto by som chcela zistit aktualny stav v jaslickach. Vopred vam vsetkym dakujem.

xlucia
27. apr 2013

@janulcik koralka na bzovickej

rough
27. apr 2013

Anjelik, jozefska - ale myslim, ze aktualne maju plno.

111bublinka111
28. apr 2013

@janulcik skus si precitat velmi dobre skusenosti ...www.zariadim.sk/pribeh/ako-sme-nasli-tie-spravn...

janulcik
autor
28. apr 2013

@111bublinka111 dakujem krasne

janulcik
autor
28. apr 2013

@rough mas s Anjelikom skusenosti?S jaslami, alebo so skolkou?

clarita
29. apr 2013

@janulcik Ak by som Vám pomohla, máme malé súkromné jasličky v BA Rača, v RD s vlastným dvorom. Detičky sa tu cítia ako doma. Ak by ste mali záujem o bližšie info, kľudne sa ozvite v IP.
Prajem pekný deň.

janulcik
autor
29. apr 2013

@clarita dakujem, ale to je uz pre nas daleko.

rough
29. apr 2013

s jaslami. mam tam 18 mesacneho drobca.
@janulcik

clarita
30. apr 2013

@janulcik Nie je zač, prajem veľa šťastných dní 😀

janulcik
autor
30. apr 2013

Vo stvrtok sa ideme pozriet do "Adikinho domceka" do Trnavky ako nam poradila 111bublinka111, drzte palce. Urcite dam vediet ako sme dopadli. Ak by ste este o niecom niekto vedel, sem s tym. Nech mame aj zadne vratka 😉 . Dakujem vsetkym.

janulcik
autor
3. máj 2013

Takze sme navstivili "Adikin domcek". Je to rodinka, ktora sa stara o deticky max 8 v lete aj viac.. vekovo rozne. Je to rodinny domcek so zahradkou. Nic extra, ziadny nadstandard, ale myslim si, ze najdolezitejsie je, ze detickam vychadzaju maximalne v ustrety. Vsetky poziadavky, ktore som povedala nebude problem splnit.. mila rodinka. Nasmu drobcovi sa tam hned pacilo a tak bolo rozhodnute. 🙂 Verim, ze budeme vsetci spokojni a hlavne on bude chodit na "stretnutie s detickami" do "adikinho domceka" rad. POkusim sa dat neskor info ako sme na tom. Dakujem este raz vsetkym za prispevky a pomoc.

jejo
23. okt 2013

@janulcik ahoj, mozem sa spytat nedala by si mi kontakt na adikin domcek prosim? dakujem

silvia74
24. okt 2013

@janulcik mohla by som ta aj ja poprosit o kontakt na tie jaslicky .dakujem pekne a ste spokojni?

skolkahviezdicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka_k
27. okt 2013

@janulcik mozem ta aj ja poprosit o tel. cislo ?Ako dlho mas tam dietatko?A si spokojna ?Dakujem

precudziedeti
27. okt 2013

V Raci su tiez male jaslicky s roznym vekom deticiek. Ustretovost a hlavne su od 6,30 - 18,30. S majitelkou sa da dohonut vo vsetkom.

efca007
19. nov 2013

Ahoj, nepoznáte náhodou jasličky v oblasti Rovinka alebo Dunajská lužná? Sú tam vôbec nejaké? Vedeli by ste mi niečo odporučiť? Ďakujem

janulcik
autor
19. nov 2013

Ahoj,
vyslovene o jasliach neviem.. kolko mesacne babatko by si chcela umiestnit? Vacsinou beru od 2 - 2,5r.
V Dun. Luznej - Jahodka
https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/detske-centrum-sikulko-a-jahodka-v-dunajskej-luznej/
Dun. Luzna - Dunajcek
Rovinka - Hrasok, Academic
Mam kamaratky, co maju dlhsie deti v Hrasku aj v Jahodke a su spokojne..
J

kristinka.s
30. jan 2014

🙂 Ahojte, aj moja chodila do Adikinho domceka 🙂 Sofi mala 18 mesiacov ked zacala k Adke chodit a bola tam do nastupu do skolky, takmer 2 roky. Presla som viac jasliciek, alerozhodli sme sa nakoniec pre ne. Boli sme velmi spokojni, ako rodicia tak aj nasa dcera. Ako sme ju tam rano dali, tak nam ju poobede vratili> usmiate, spokojne dieta. Velmi nam pomohol aj ich pristup v case zvykania. Nebolo to lahke, plakali sme cela rodina. Velmi nam pomohlo, ze nam na konci dna Adka povedala ako sa mala cely den mala, co jedli, ako spali, ci sa nieco neudialo...No neporovnatelne s terajskou statnou skolkou 😀
Ale tak teraz je uz vacsia. U Adki je mensi kolektiv ako v beznych jasliach, takze aj chorobnost je nizsia. Kontakt rada poslem cez IP

bibiana0
25. mar 2014

@janulcik
@kristinka.s
Hladam surne opatrovatelku mozem vas poprosit kontakt na tu opatrovatelku?Kde sa nachadza a ako ste spokojne?

janulcik
autor
26. mar 2014

Ahojte,
nase drobatko chodi k Adike uz skoro rok (od 10.mes.) a je tam ako doma 🙂. S detickami si spievaju, hraju sa, kreslia, cvicia.. a kedze nas drobec je velmi ukecany, vsetko nam doma "zreferuje" ;). Dokonca jej celu rodinku spomina cez vikend... Musim povedat, ze za cele obdobie nebol vobec chory (tuk-tuk) okrem obdobia, kedy mu rastli zubky. Jednak je tam mensi kolektiv a myslim, ze Ada si to vie ustrazit. Adika nam vysla maximalne v ustrety, drobca davala od zaciatku spat zvlast, aby si zvykol na prostredie.. za co som velmi vdacna.. lebo je to pre take drobatka predsa len velka zmena...

janulcik
autor
26. mar 2014

@bibiana0 ak este nemas kontakt, kludne sa ozvi rada ho posuniem dalej. My odporucame vsetkymi desiatimi 😉 , treba sa ist pozriet, za to nic nedas a sama uvidis..

bibiana0
30. mar 2014

@janulcik Ahojky, mozem ta poprosit kontakt ,alebo email?Ta druha mamina sa este neozvala a chcem sa opytat ma ta Adika volne miesto hned?

precudziedeti
31. mar 2014

Podľa toho v akej lokalite hľadáte

janulcik
autor
31. mar 2014

@bibiana0 Ci ma Ada volne ihned neviem, treba sa jej ozvat. Drzim palce. Kontakt poslem cez IP.

jajamalka
31. mar 2014

@bibiana0 ja len že Aďu odporúčam tiež ako @janulcik malá tam chodí od augusta a som max. spokojná 🙂

jajamalka
31. mar 2014

@janulcik má voľné od mája

janulcik
autor
15. apr 2014

Ahojte, vcera som hovorila s Adou a uvolnilo sa jej miesto od maja ako spomina jajamalka 🙂 .

bibap
23. apr 2014

@janulcik
@jajamalka
@bibiana0
@kristinka.s
@jejo Ahojte, prosim date mi kontakt na Adikin domcek? dakujem! 🙂

jajamalka
23. apr 2014

@bibap máš IP 😉