• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

30. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. okt 2012 o 14:06 • espania
baby poznate niekto skolku Felix na Mikoviniho? ake mate skusenosti? na stranke nemaju uvedenu cenu, viete kolko je skolne a strava? dakujem
28. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne som teraz od septembra dala mojho 2-rocneho syna do novootvorenej skolky TUCNIACIK. Skolka sa nachadza blizko Polusu - je velka, krasne cela prerobena vo velkom rodinnom dome, deti maju svoj krasny dvor s hupackami, preliezkami, domcekom, hrackami..., zimnu zatvorenu zahradu... No proste vsetko. Ucitelky su tam uplne uzasne a mile, tak isto majitelka je velmi prijemna a momu synovi sa tam hrozne paci. Tuto skolku mozem len odporucit, vsetko o nej pisu na stranke a fotky naozaj odpovedaju realu. Ako som uz povedala, mne sa veli paci a co je pre mna najdolezitejsie, paci sa tam mojmu synovi, takze ja nemam co riesit. :slight_smile: Btw pozrite si ich stranku. Odporucam. Nada.
10. nov 2012 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. nov 2012 o 11:48 • zuzded
ahojte ktora skolka v petrzalke je ta nemecka ???
15. nov 2012 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zvažujem že dám svoje dieťaťko do súkromnej škôlky "U Soničky" v Petržalke máte niekto skúsenosti? Ďakujem
23. nov 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, prosim poradte nejake dobre jaslicky v centre Ba... Boli sme v Anjelikovi, celkom sa nam tam pacilo, ale nasla som na nete vela negativnych reakcii, tak teraz neviem :frowning2: Budem vdacna za kazdu radu, no potesia najma tie s osobnymi skusenostami s danymi jaslickami :wink: Dakujeeem :slight_smile:
23. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nenasla som referencie na skolku gasparko na kolibe. mate niekto skusenosti? dakujem
24. nov 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne maly chodi do detskeho centra Plne radosti a sme tam velmi spokojni.Maju tam anglictinu,chodievaju plavat,do divadla,pekne sa im tam venuju,urcite odporucam :slight_smile:
24. nov 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobra statna skolka je MS Tabakova v Starom Meste a je statna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Malokto o nej vie, takze je sanca, ze vam dieta bez problemov vezmu :wink:
29. nov 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronika187 ahoj.skus skolku tucniacik mne tam chodi mala a som velmi spokojna.treba sa ist pozriet do skolky a uvidis.
2. dec 2012 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninul @ivana68 dakujem maminky :slight_smile: ale to asi nie su skolky v centre mesta, ci sa mylim?
@verinka100 a nevies ci beru aj deticky mladsie ako 2 roky? dakujeeem :slight_smile:
2. dec 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronika187 to je skolka v novom meste pri poluse a deti beru od 18 mesiacov.
3. dec 2012 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronika187 ahojky, urcite neberu:( take malicke beru do jasliciek, ale mam pocit ze v Starom Meste su dvoje jasli a obe velmi dobre, aspom v novinach tak pisali:slight_smile:
3. dec 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronika187 ta pri poluse je tucniacik, pozri ich stranku, maju to tam krasne, ale aj pekne drahe :D 370 na mesiac plu strava 3 evri na den.. viem, ze v meste na Holleho su statne jasle, ale aj za ne sa plati, ti ktori maju trvaly pobyt v starom meste platia 300 evri plus strava a mimostaromestski to maju este drahsie..ale to je asi vsade tak draho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. dec 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka112 ahoj, precitaj si diskusiu ktora je presne o tejto skolke .. najdes ju cez vyhladavac na tomto fore... no, urobis si asi vlastny obraz a asi budes radsej hladat dalej :frowning2:
3. dec 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana68 @verinka100 @mici111 dakujem maminky, tak sme sa nakoniec rozhodli, ze vyskumame tu sukromnu skolku s jaslickami Anjelik v centre, je uplne blizucko manzelovej prace a aj ja tam mhd viem byt do 10 min :slight_smile: A este nam ju odporucila manzelova kolegyna, jej tam chodi syncek, tak uvidime... Ale ak sa tam chrustikovi nebude pacit, resp. sa mne nieco znepaci, budem uvazovat nad Tucniacikom :wink:
@mici111 mas pravdu, vsade je draho, aj tato nas vyjde 430e mesacne :confounded: ale co uz, ratali sme s tym, ze to nebude lacne :confused:
3. dec 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weronika187 jj nevedia co maju za to pytat..ale tak na druhej strane ich chapem, musia zaplatit priestory a tak..my ideme do dcsrdiecko v petrzalke a budeme platit aj so stravou 360 evri, co sa este celkom da, ked mi stat vrati 230, a to som s malou sama, takze tiez mi neni vsetko jedno..
3. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
9. jan 2013 o 23:33 • lilli00
ahojte maminy, ja hladam sukromnu skolku pri mojej robote.. v okoli Karadzicovej, buduci tyzden sa mam stretnut s pani z City Baby Care .. tak som zvedava aku cenovu ponuku mi nahodi. Alebo v okoli Polusu?
15. jan 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky..nám chodí malý do súkromných jasličiek v Nitre do Večernice už 7 mesiacov..teraz po novom roku sa síce sťahovali do nových priestorov, ale ja s manželom sme maximálne spokojný..hlavne tety vychovávateľky sú tam veľmi milé.. :slight_smile: mali sme trošku problémi s rozprávaním a nočníkovaním, a aj iné,ale tam nám malého pekne rozhýbali..a robia tam aj pedagogicko-psychologické poradenstvo, osobne pani riaditeľka, veľmi milá a ústretová pani, takže naozaj vrelo odporúčame :slight_smile:
17. jan 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2013 o 16:58 • katuskat
nam sa ta skolka Vilka pacila. chodili sme tam rok a boli sme velmi skokojni. A maly sa chytal aj v anglictine. a neviem, ci v inej skolke serviruju tolko cerstvo vylisovanych ovocnych a zeleninovych dzusov ako tu. a mala som to aj po ceste do prace. a myslim, ze teraz isli aj s cenami trochu dole.
25. jan 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2013 o 21:35 • katuskat
28. jan 2013 o 21:37 • katuskat
@katuskat dakujem za tip, mala mi uz chodi od zaciatku januara do skolky a sme spokojni..kde je vlastne ten baby komfort?
29. jan 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2013 o 22:24 • katuskat
@maatuulka prosim ta bola si v city baby care, lebo tiez nieco hladam a chcem referencie :slight_smile: dik
31. jan 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam skusenosti so skolkou Chobotnicka pri Avione, je to v zahradkarskej oblasti Mokran Zahon a deti tam maju velku zahradu, su v novostavbe v rodinnom dome a ucitelky su velmi ochotne. Mozem iba odporucat. Idealne pre mamicku, ktora ma dve deti s malym rozdielom. Kym je jedno v skolke , s druhym moze robit nakupy vedla :slight_smile:
31. jan 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ma niekto skusenost so skolkou Little star na Hrdlickovej?
Dakujem
31. jan 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok