Poraďte jasle v Košiciach

nataly737
9. aug 2013

Ahojte chcem vas poprosit o radu mam 1,5 rocneho syna a od januara zvazujem, ze by som ho dala do jasiel nakolko musim nastupit do prace....byvame na Juhu viete mi odporucit nejake dobre jaslicky, nejake rodinne prostredie, pristup nakolko je syn na mne dost naviazany a je to aj velmi zive dieta....dakujem pekne

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nataly737
autor
9. aug 2013

pozerala som vyzera to tam zaujimavo....kolko sa tam plati nejak to tam neviem najst?

radkanika
11. aug 2013

@kosicanka1 prosím ta, koľko platis mesačne?

citronius
11. aug 2013

@kosicanka1 ahoj, tiež by ma zaujímali mesačné náklady

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anike
30. aug 2013

Ahoj, moja dcerka bola dnes posledny den v jasliach. Chodila do Slonika na Terase - Spolocensky pavilon. Velmi sa jej tam pacilo za cely cas co tam chodila plakala asi 2 krat. Vsetko v pohode. Platili sme 230 Eur + stravne.

slnieckoslniecko
18. okt 2013

ahojte, pozerala som na vaše odporúčania, ale rozprávkovú záhradu som nenašla - stránka je nefunkčná, a počula som že vraj už škôlku zatvorili a bubbly je tiež škôlka, nie jasle. ja by som tiež chcela nejaké jasle. Všimla som si, že niektoré zariadenia uvádzajú že zoberú deti od 2 - 6 rokov, ale podľa mňa aj keby mali dve herne tak nie je možné reálne v každej situácii deti držať oddelene...obed, pobyt vonku. Skôr sa obávam toho aby sa malé deti nebáli tých starších, predsa kričia, skáču...no neviem...skôr by som pozerala na jasle do 3 rokov. Ak na nejaké natrafíte dajte info 🙂

wonderwall
18. okt 2013

@slnieckoslniecko ahoj. Z vlastnej skusenosti odporúčam medvedíky junior na hroncovej ulici.
Nadherne zariadene priestory a uzasne ucitelky. Detičky beru od 12mesiacov. Cena ako inde, ale naozaj uzasne priestory a skvelý pristup.

gabinalm
6. nov 2013

ahoj moja neter chodí do mc.žabiatko na terase je tam super deti vekovo podelené cena 230 plus strava a všetko ostatné maju zadarmo stale maju nejake akcie učiteľsky su užasne a fungujú nonstop . je tam ozaj super. odporúčam pozriet na fb.

smejo251
19. feb 2014

Moje chodili do rozpravkoveho raja a boli sme spokojni

anjelik006
19. aug 2014

Poviem pravdu,že veľa rodičov z Vás si vyberá škôlku podla toho ako vyzerá alebo podľa toho ako dlho daná školka alebo jasle existujú ..alebo čo povie jedna mamička z jedných jaslí....Atď.....ale žiadna mamička sa nezaujíma o to , kto ich deti vychováva a vzdeláva.....kto s ich deťmi pracuje a či vôbec sú na to aj tie osoby v danej školke a jasliach kvalifikované. To znamená mať Pedagogickú školu 4- ročnú alebo vysokú školu a NIE NEJAKÚ NADSTAVBU, KTORÚ SI ROBI KAžDÁ DRUHA ŽENA V KOŠICIACH A TO LEN PRETO ABY MOHLA íSŤ PRACOVAŤ DO NEJAKÝCH SÚKROMNÝCH JASLÍ ALEBO ŠKOLKY, lebo do štátnych by ich určite nezobrali- lebo toto nieje škola. Kedže súkromné jasle a škôlky nepatria do rezortu školstva, tak sa ich veľa vecí netýka .....žiadne kontroly z ministerstva školstva ani hygiena.....dokonca ani výučba a iné...... a preto tam pracujú nekvalifikovaný ....a čo je najviac zaujímavé....že tak ako sa rozrastajú školky a jasle tak aj montessori výučba a to len kvoli tomu aby si zjednodusili vobec prácu s deťmi a pritom ....KAŽDá JEDNA MAMIčKA ,KTORÁ BY SI TROšKU PREšTUDOVALA KNIHU ALEBO NA INTERNETE O MONTESSORI , TAK BY ZISTILA, žE TO VšETKO ROBIA AJ ONI DOMA S DEťMI A žE TO NIEJE NIEčO ,,IN"... a že deti potrebujú pre svoju potrebu v ich ďalšom rozvoji a v príprave do školy všetko čo sa týka motoriky- či už hrubej alebo jemnej...... A PRAVDAžE AJ ROZUMOVÚ STRáNKU IM ROZVÍJATE AJ VY MILÉ MAMIČKY.....NIE LEN ŠKOLKY A JASLE........ mne osobne veľmi záleží na deťoch a na tom čo sa im odovzdáva....veď sú to osobky z ktorých vyrastú raz dospelí ľudia a Vy milé mamičky ste ich budovateľky, tak preto zvážte kazdý jeden krok a dajte svojím deťom naozaj to, čo je pre nich dôležité....-vzdelanie a výchovu-...nie len opateru.......
A toto píšem kvôli tomu lebo ma zaráža to, že Vám to absolutne nevadí ......ale veľa z Vás to pochopí vtedy ak ich dieťa pojde do školy a bude zaostávať za inými.....

kubkoh
26. aug 2014

Ahoj,
moje dieťa chodi do súkromnej škôlky na Ovručskej 14. Odporúčam. Pripájam sa k názoru, že zariadenie škôlky je to posledné, podľa čoho si človek má vyberať. Dôležité sú učiteľky. Nesúhlasím však s tým, že súkromná MŠ musí mať nekvalifikované učiteľky. Navyše závisí aj od človeka. Niektorá učiteľka môže mať vysokú školu a prax pre prácu s deťmi, ale jej charakterové črty jej neumožnia byť dobrou učiteľkou. Myslím, že individuálny prístup/každé dieťa je iné/ je najdôležitejší a žiadne škatuľkovanie. Myslím, že súkromné škôlky, tým, že sú podstatne drahšie oproti štátnym, musia poskytovať nejakú pridanú hodnotu, aby si získali nové ratolesti /niektoré bohužial len novým nábytkom/, a tým sa stávajú pružnejšie, rýchlejšie sa prispôsobujúc dobe.

ucitelkamc
31. aug 2014

V play school je personal s ukoncenym vysokoskolskym pedagogickym vzdelanim, plus niekolko rocnou praxou v obore, z toho jedna ucitelka je aj dvojnasobna mamicka... Vrelo odporucam aspon nazriet na playchool.sk za pozretie nic nedate🙂

slnieckoslniecko
21. jan 2015

Ahojte mamičky,
my vám môžme z vlastnej skúsenosti odporučiť jasle Včielka v centre Košíc: www.jasle-vcielka.wz.sk
som spokojná a synček tiež a to ma najviac teší, pretože si zvykol za 2 dni a teraz bez problémov chodíme ráno, deťom sa venujú a čo som rada čistia s deťmi aj zúbky 🙂
vidno že sa učiteľky deťom venujú...
ahojte 🙂

ja851976
2. jan 2017

@slnieckoslniecko tak ja teda pridam na vcielku iba negativa. Po styroch dnoch ucitelky nevedeli ako sa syn vola! Na 4 den som sa ucitelky opytala, ci mu rozumeju - odpoved po zavahani bola - nepotrebujeme mu rozumiet, on sa hraje sam! Rano mu nepozdravili, len povedali - no pod. Takto vedieme a vychovavame deti? Na piaty den uz chodil do inej skolky!

maria.vinea
27. máj 2019

Rok 2019, jasle primaju nové detičky

maria.vinea
15. aug 2019

@maria.vinea stále aktuálne,volne miesta

nikkkina
12. sep 2019

@ja851976 jaaaa tiež včielka je jedna hrôza !!!!

majuskabobi
6. júl 2022

Ak mozem, otvorim znova temu. Preco nie vcielka? Mne sa celkom pozdava😊