Poraďte mikrojasle v Košiciach

kaca99v
29. apr 2013

Ahojte,neviete mi poradit nejake dobre mikrojasle v Kosiciach v Starom meste?Mne sa paci Anjelik na Kmetovej asi najviac,kamoska tam nosi dcerku a je spokojna,mate s nimi este niekto skusenost?vyhovuje mi lokalita,ale robim si maly prieskum 🙂

alex31
1. máj 2013

medvediky junior v areali ZS Hroncova. Je to sice uz skolka ale s jednou triedou malickych deticiek. Pekne prostredie,mile tetusky, vyborny pristup a komunikacia.Teda aspon my sme naozaj spokojni🙂 a navyse ak by si sa rozhodla z jasliciek mozes rovno prejst do "velkej"pokracovacej skolky tak ako sme to urobili aj my🙂

anjelik006
19. aug 2014

Poviem pravdu,že veľa rodičov z Vás si vyberá škôlku podla toho ako vyzerá alebo podľa toho ako dlho daná školka alebo jasle existujú ..alebo čo povie jedna mamička z jedných jaslí....Atď.....ale žiadna mamička sa nezaujíma o to , kto ich deti vychováva a vzdeláva.....kto s ich deťmi pracuje a či vôbec sú na to aj tie osoby v danej školke a jasliach kvalifikované. To znamená mať Pedagogickú školu 4- ročnú alebo vysokú školu a NIE NEJAKÚ NADSTAVBU, KTORÚ SI ROBI KAžDÁ DRUHA ŽENA V KOŠICIACH A TO LEN PRETO ABY MOHLA íSŤ PRACOVAŤ DO NEJAKÝCH SÚKROMNÝCH JASLÍ ALEBO ŠKOLKY, lebo do štátnych by ich určite nezobrali- lebo toto nieje škola. Kedže súkromné jasle a škôlky nepatria do rezortu školstva, tak sa ich veľa vecí netýka .....žiadne kontroly z ministerstva školstva ani hygiena.....dokonca ani výučba a iné...... a preto tam pracujú nekvalifikovaný ....a čo je najviac zaujímavé....že tak ako sa rozrastajú školky a jasle tak aj montessori výučba a to len kvoli tomu aby si zjednodusili vobec prácu s deťmi a pritom ....KAŽDá JEDNA MAMIčKA ,KTORÁ BY SI TROšKU PREšTUDOVALA KNIHU ALEBO NA INTERNETE O MONTESSORI , TAK BY ZISTILA, žE TO VšETKO ROBIA AJ ONI DOMA S DEťMI A žE TO NIEJE NIEčO ,,IN"... a že deti potrebujú pre svoju potrebu v ich ďalšom rozvoji a v príprave do školy všetko čo sa týka motoriky- či už hrubej alebo jemnej...... A PRAVDAžE AJ ROZUMOVÚ STRáNKU IM ROZVÍJATE AJ VY MILÉ MAMIČKY.....NIE LEN ŠKOLKY A JASLE........ mne osobne veľmi záleží na deťoch a na tom čo sa im odovzdáva....veď sú to osobky z ktorých vyrastú raz dospelí ľudia a Vy milé mamičky ste ich budovateľky, tak preto zvážte kazdý jeden krok a dajte svojím deťom naozaj to, čo je pre nich dôležité....-vzdelanie a výchovu-...nie len opateru.......
A toto píšem kvôli tomu lebo ma zaráža to, že Vám to absolutne nevadí ......ale veľa z Vás to pochopí vtedy ak ich dieťa pojde do školy a bude zaostávať za inými.....

miriem
19. aug 2014

@anjelik006 mozem sa opytat, preco do vsetkych tem o skolkach a jasliacach kopirujete svoj jeden a ten isty prispevok??? Nerozumiem celkom tomu.

hermina_
19. aug 2014

@miriem tiez ma to udivuje, na co je dobre vsetky temy MS a jasle takto spamovat.... 😠

anjelik006
19. aug 2014

Je to môj názor a pohľad na vec...a kedže sa mamičky majú rozhodnúť tak poriadne.....

anjelik006
19. aug 2014

Neviem prečo to beriete až tak osobne.......každý tu môže písať čo chce a poradiť a ja nič zlé nepíšem......

hermina_
19. aug 2014

@anjelik006 ale napr. tato tema je poradte mikrojasle - ako toto suvisi s tvojim siahodlhym prispevkom?

anjelik006
19. aug 2014

pozrite sa každá jedná mamička si to môže prečítať a zvážiť všetko a nájsť si také zariadenie, kde ich dieťa bude spokojné. A je jedno či sú to mikrojasle alebo jasle alebo školka.......a porosím Vás aby ste na mňa neutočili. Ďakujem.

marcusko7
13. sep 2014

Najkrajsie jaslicky www.vilocka.sk kuk

ucitelkamc
21. sep 2014
slnieckoslniecko
21. jan 2015

Ahojte mamičky,
my vám môžme z vlastnej skúsenosti odporučiť jasle Včielka v centre Košíc: www.jasle-vcielka.wz.sk
som spokojná a synček tiež a to ma najviac teší, pretože si zvykol za 2 dni a teraz bez problémov chodíme ráno, deťom sa venujú a čo som rada čistia s deťmi aj zúbky 🙂
vidno že sa učiteľky deťom venujú...
ahojte 🙂

maria.vinea
3. júl 2019

Prijímame nové detičky