Prestrelenie ušiek 2,5 ročnému synovi

gustawo
29. aug 2015

Ahoj mamicky ☺ neviem ci to tu patri ale skusim to. Chcela by som dat prestrelit uska 2.5 rocnemu synovi
Tatko nosi panske nausnice a on chce tiez paci sa mu to. Nastreli mu to aj pediatricka alebo kto vlastne?? Dakujem

veronikasa
29. aug 2015

Mne prestrelovali v zlatnictve a dcere na dermatokozmetike.

adelakk
29. aug 2015

@gustawo spytaj sa detskej lekarky ku ktorej chodite. Mozno to robia aj oni a ak nie tak bude vediet poradit kde to robia. Nasa detska lekarka to nerobi ale dala mi kontakt na dalsiu ktora udi prepichuje.

perzefona
29. aug 2015

Ach 2,5 roka a chlapec a nausnice... Dufam, ze ma aj poriadneho kohuta a zvysok hlavy vyholeny

gladys_07
29. aug 2015

a ak sa mu o dva mesiace zapaci piercing v pupku? Ides aj do toho? Alebo dake mensie tetovanie, delfinik na rameno? Rozum sa mi zastavuje...

sardinka333
29. aug 2015

NAstrelovanie naušníc je lepšie ako prepichovanie. AK ma na to doktorka ,,pakšametle,, tak to urobí prečo nie. My sme dali dcere nastreliť naušnice v ustave lekarskej kozmetiky, robia to tuším až 6 mesačným detičkám. U chlapcov to vidim ako dočastnu ozdobu, aj susedovie chlapec chcel byť ,,grand,, a už to nema...druhý si dal to ,,kolečko,, do ucha, potom si to nechal zarast lebo pochopil že ak sa ide uchadzať o seriozne pracovne miesto tak toto su minusové body. Ale toto nie je zatial vas pripad....