Prvý deň v škôlke

janulienka181
27. aug 2018

Mamičky, ktoré máte detičky v MŠ na Rovniankovej v Ba prosím o radu...prijali nás do škôlky, ale inak sme nedostali žiadne info čo a ako...máme prísť do 8:00 a viac neviem.Neviem či mám hneď prvý deň prísť s plnou výbavou, teda papučky, veci na prezlečenie, pyžamko...v podstate ani neviem čo všetko táto škôlka vyžaduje. Na riaditeľku akosi nemám šťastie... prosím o info, ak máte skúsenosti. Ďakujem

hettinka
27. aug 2018

@janulienka181 ak veci donesieš, prinajhoršom necháš v skrinke. Ale väčšinou sú deti v prvý deň len na pár hodín.

evittam
27. aug 2018

@janulienka181 Co takto napisat mail a požiadať o informacie? U nás deti zostávajú na cely den, nesiem papuče,pyzamo,veci na prezlecenie kľudne pocas tyzdna

adula12
27. aug 2018

Vacsina skolok ma prve dni adaptaciu. Byvaju len kratsie. Ale... Veci normalne zbal do ruksaku co bude mat na stalo v skrinke a mas po probléme.

janulienka181
autor
27. aug 2018

Ďakujem za odpovede....veď to, že v každej škôlke je to iné a v každej niečo iné vyžaduju. Aj my máme adaptačný program, takže spinkať tam asi prvý deň nebude. Mail by som rada napísala, ale kontakt na mail som nenašla....

mogaa
27. aug 2018

Kludne zober pyžamko, veci na prezlečenie a papučky, necháš v skrinke....ak by nemal pyžamko a spinkali by tam, prespí v tričku...

janulienka181
autor
27. aug 2018

Nakoniec som predsalen našla mail, tak som tam napisala a uvidím, hádam sa dočkám nejakej odpovede. Ale v podstate máte všetky pravdu, nič nepokazím tým že mu tam základné veci vezmem...

babulina
27. aug 2018

@janulienka181 viac ako dve hodinky tam prvy den nebude -nasi sice chodili do inej ms v petrzalke, ale ak si dobre pamatam tak kamoska co tam mala deti to mala rovnako, takze stacia papucky.doma ho uz oblec pohodlne takze netreba prezliekat, max tricko navyse. Ostatne vam povedia.

janulienka181
autor
27. aug 2018

@babulina ďakujem ☺️