Čo do škôlky?

26. júl 2023

Ahojte, syn ide prvýkrát do škôlky, ale nejak som nedostala žiaden zoznam vecí, ktoré tam bude potrebovať. Viem, že každá škôlka vyžaduje iné veci, ale určite sú aj nejaké základné ktoré potrebuje každé dieťa. Mohli by ste mi napísať čo potrebujú vaše deti? Aby som potom nemusela narýchlo kupovať ale aby som už mala čo-to pripravené. Ďakujem

viestta
26. júl 2023

Pyzamo, papuce, pohar na pitie, uterak

denden77
26. júl 2023

sem sa s dovolenim 📌😁

katus87
26. júl 2023

My sme mali doniesť len pyžamo, papuče a náhradné veci do skrinky. Všetkom ostatné mali, pripadne si to zabezpečili zo ZRPŠ 🙂

sasitimi17
26. júl 2023

+ ešte nepremokavú plachtu a obliečky na periny

patka06
26. júl 2023

prezúvky, pyžamo, náhradné oblečenie do skrinky, plastový pohár, uteráčik, my sme noslili aj návliečky na perinky + napínacia plachta - ale to sa nenosí v každej škôlke
Prvý týždeň sme dostali zoznam hygienických potrieb /vreckovky, WC papier, vlhčené utierky, tekuté mydlo, zubná pasta + kefka/

nikha2809
26. júl 2023

Pyžamo, papuče, kefka, pasta, balík vreckoviek

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
26. júl 2023

Pyžamo, prezúvky. A nejaké náhradné veci do skrinky keby niečo

simca06022011
26. júl 2023

zabezpec si to co bude mat na sebe, nahradne oblecenie, papucky, pyzamu. Potom pohar. Zubne kefky a pasty zrusili u nas a este ani kovid nebol, proste podla skolky to nebolo hygienicke riesit to v skole, zrusili aj uteraky, dostali deti papierove utierky. Ostatne pockaj a povedia ti. Niekde aj periny, nie len navlecky treba, niekde vyberu po 20EUR a neberu kadejake cistiace prostriedky a potreby, inde sme nosili normlane savo, jar, vreckovy, toaletak, inde nie... ale tak to su uz ine veci. S plachtami, navleckami pockaj co vam povedia.

lucita79
26. júl 2023

U nás treba prvý deň,papuče a pyžamo,náhradné oblečenie do skrinky.Ostatne hovoríme priebežne.V každej škôlke je to iné.

diewcatqoo
26. júl 2023

Pyzamo, papuce, gumaky, plast do dazda a nahradne oblecenie do skrinky. Nenosili sme ziadne uteraky, pohariky, kefky, periny, obliecky, ani nic podobne. V priebehu septembra sa zbierali peniaze na hygienicke potreby. V jednej skolke sme my rodicia mali pocas prveho tyzdna, v druhej este pred zaciatkom sk. roka, stretnutie s ucitelkami, kde nam upresnili co a ako.

saxana000
26. júl 2023

Kazda.skolka to.ma.inak.nasi.mali erarne obliecky aj uteraky. zbalila som pyzamo papuce kefu na vlasy a veci na prezlecenie.malaci necvicia ani si neumyvaju zuby.potom zaciatkom roka sme nosili hygienicky balicek 4ku toaletaku balicek vreckoviek tekute mydlo a krabicku caju..

79viktoria79
26. júl 2023

každá škôlka to ma inak,u nas pohare,aj uteráky mali skolkarske, načo tu vypisujete, že to treba 🤦 u nas len pyzamo, papuče a do skrinky nahradne oblečenie

tamvtme
26. júl 2023

U nas v aktualnej skolke - papuce, pyzamo, v lete flasu na vodu (ked idu von), kefku a zubnu pastu. Od septembra ide do novej (statnej spadovej) a tam zatial tiez este nemam info

mirka438
26. júl 2023

Pyzamo, papuce a nahradne veci do skrinky. Potom napriklad sme prvy tyzden dokupovali servitky take tie vytahovacie, velky balik vreckoviek, toaletny papier, caj, sirup a tekute mydlo. Ziadne kefky, pasty, uteraky, flase, obliecky ani plachty.. plachtu mozno potom, ak sa bude pocas spanku pocikavat...inak u nas v skolke toto vsetko deti mali zabezpecene

jaskolka
26. júl 2023

Záleží od škôlky. My máme doniesť len veci pre dieťa, v zmysle papučky, ktoré sa ľahko obuvaju a majú pevnú pätu (teda nie vsuvky a crocsy), pohár na pitie, sezónne veci ako náhradné do skrinky, pyžamo, zubnú kefku . Nič iné.
No napríklad kamoška nosila aj posteľné obliečky, balík toaletného papiera, mydlo, vreckovky, pastu.
Možno ešte ti dajú zoznam na začiatku školského roka, nebudete mať ešte jedno rodičovské združenie? My sme mali v júni také malé "prvé", kde nám povedali tie vstupné informácie.

kris_tin257
26. júl 2023

U nás iba pyžamo + uteracik na ruky + papučky, a náhradné veci do skrinky tj náhradné tričko ponožky slipy a tepláky. Keď sú teplé mesiace a chodia na ihrisko pridáva sa k tomu ešte ruksak a fľaša s vodou 😊

lenka2710
26. júl 2023

U nás papuče, pyžamko, náhradné veci do skrinky, čižmy, fľaša na vodu, dievčatá hrebeň

shaola
26. júl 2023

jediné, čo naozaj zabezpeč - papuče a ak bude spať, tak pyžamko a náhradné veci do skrinky, dohodnite sa, akého plyšáka si vezme na spinkanie...
ostatné sa líši škôlka od škôlka, v našej rodičia nič viac nenosia, len dievčatá hrebeň alebo kefu na vlasy. úplne zbytočné rady o pohároch, fľašiach, návliečkach.. povedia vám v septembri, niečo budú potrebovať..

nwnw
26. júl 2023

Pyzamo, papuce,prsiplast, gumaky a este dobrovolne vankus, nahradne oblecenie pre pripad nehody, neskor kefka+pasta, kratasy a tricko na telesnu.

lilizzachy
26. júl 2023

Pyžamo, papuče, náhradné oblečenie zo všetkého 2 ks, v zime aj pančušky nahradne

ali184
27. júl 2023

Ja by som tam napísala email. U nás chceli toho velaaa okrem klasické pyžamo, papuče,náhradné oblečenie aj toaletak, vreckovky, nožnice, temperky, farby, pastelky, plastelínu, štetce........ Takže radšej konkrétne zistiť 😊