Riaditeľka povedala, že dcérku nezoberú do skôlky. Čo robiť?

vavrikova
23. jan 2013

ahojte vie mi niekto poradit co mam robit chcem malu dat do skolky a riaditelka mi povedala ze si musim predlzit matersku lebo sa malo venujem starsim synom ze na zapis nemusim chodit lebo ju aj tak nezoberi do skolky ani na4hodiny nieviem co mam robit poradte dakujem 😢 😢 😢

anjelicek26
23. jan 2013

@vavrikova - "lebo sa malo venujes starsim synom"? Toto si od nej daj dat pisomne. Prihlasku kazdopadne daj a ked ti to napise ako zdovodnenie, obrat sa na zriadovatela. Ides do prace ked das malu do skolky? Pouzi to ako argument, ze potrebujes to miesto na hladanie prace...

rainbow0508
23. jan 2013

Ahoj!
Pisem ti ako ucitelka v skolke...zaraza ma, ze riaditelka si dovoli vycitat ti straostlivost o starsich synov...na to nema pravo...je na tebe, ako sa o deti staras a ona to nema co riesit. Ale predsalen by som si ziadost aj tak dala. A ak mas moznost aj niekde inu skolku, skus aj tam...

luciahromadkova
23. jan 2013

daj žiadosť o prijatie do MŠ, a riaditeľka MŠ by sa mala venovat iným veciam..., na tvoju žiadosť musí odpovedať písomným rozhodnutím, pre istotu ak máš možnosť daj žiadosť aj do inej MS alebo aj do viacerých MS

raona
23. jan 2013

presne ako ti pišu baby, riaditeľka ti nemá čo takto argumentovať a vôbec sa nemá čo starať do tvojej výchovy... Prihlášku daj určite !!! Nenechaj sa zastrašiť, prípadne sa obráť na zriadovateľa škôlky - ja by som sa na ňu sťažovala určite, asi nemá čo na práci a tak tam nemá ako riaditeľka čo hľadať...

katka1981
23. jan 2013

Ona s vami zije? Silna kava. Bolo by vhodne to mat na papieri a ukazat to vyssie.

strawberry17
23. jan 2013

no ja som pocula aj take, ze je zbytocne aby ste si podavali prihlasku, hlasi sa sem kazdy rok 100deti a mozem zobrat len 25 (ale podla akeho kluca ich vybera?)

mahmulienka
24. jan 2013

prihlasku si urcite vypln a posli, doporucene, ak nie osobne (s potvrdenim prijatia). kazdopadne teraz je vo vseobecnosti problem dostat deti do skolky a ako som pozerala, tvoja mala nebude mat v septembri este tri rocky, takze je dost pravdepodobne, ze ti ju nezoberu (ale teda neviem, kde byvas) - nas pripad z minuleho roka... ako tu baby pisali, riaditelka sa ti k prihlaske musi pisomne vyjadrit a potom uz v zavislosti od argumentu, ktory vo vyjadreni pouzije, by som to posuvala dalej...

sympa1
24. jan 2013

nuž ..len hladat inu školku..hoci si prihlasku das, odpoved si uz pocula...na tvojom mieste by som skusila inu skolku ak ides do prace...je pravda ze sa hlasi strasne vela deti a mozu zobrat len 20-25 aj to v prvom rade predskolakov alebo surodencov

katuskat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamavera
29. jan 2013

kto dal riaditeľke materskej školy oprávnenie posudzovať, či sa venuješ alebo nevenuješ starším deťom?! Na zápis choď, máš na to právo ako ktokoľvek iný a ona ti je povinná poslať do 30. dní vyjadrenie. Odbiť sa v žiadnom prípade nenechaj. Môže argumentovať nedostatkom miesta, prednostným prijatím detí starších, ale nie tým, že posudzuje ako sa venuješ deťom a určuje ti, čo máš robiť 😠