Škôlky v Petržalke čaká zmena

lucia1974
21. máj 2019

Dnes som naslana Facebook.... Nechám na co to robí...
Zase niekdo nieco vymýšľa.... Ide aj o to ze zaplatiť 300 je dosť aj ked si môžeš vybaviť ze to vrátia. Ale zaplatiť musíš asi a az spätne asi....

eliska13
1. jún 2019

@horalka1986 to si ty...inej by to vadilo stát na semaforoch deti prevlacovat hore dole, takto ho môže mať pri dome nestrácat cas, má po škôlke kamarátov spoločných.Aj ja som vozila syna rok o 5 dedin ďalej, lebo ho prijali neskoro to s vekom nemá nič spoločné to je druhá vec, že škôlky si preplnené a na nové nie sú peniaze, miesto, lebo ľudia platia dane inde.
Každý by mal využívať výhody podľa toho, kde žije, plati

evittam
1. jún 2019

@stormie Ale ja da nerozculujem a uz vobec nie nad systemom v BA-mne je ukradnuty. Len som sa vyjadrila k veci. Dobre sa bavím-ako zrazu zase niekto nieco vymyslel a ostatní sa chytili....to je cele. 😀😉

stormie
1. jún 2019

@evittam jasne, ma svoje muchy a treba este dotiiahnut detaily... politiku radsej nebudem do diskusie zatahovat ... ale principialne ako navrh je to dobre riesenie

horalka1986
1. jún 2019

@eliska13
@stormie stale nechapete ze aj moje dieta chodi do skolky pri dome? Ja tu zijem a oni tiez.

maciatkolulu
1. jún 2019

@horalka1986 ale až od 4,5roka si napísala....

horalka1986
1. jún 2019

@maciatkolulu ano, lebo nebolo miesto. A vobec ma to netrapilo.

stormie
1. jún 2019

@horalka1986 a nema tam tp ... takze berie miesto niekomu kto tam byva oficialne “so vsetkym”

horalka1986
1. jún 2019

@stormie tocje nieco co ma vobec nezaujima. Ma rovnake pravo chodit do skolky ako ktorekolvek ine dieta.

stormie
1. jún 2019

@horalka1986 vsak ma 😂 ale koli vyssie spominanemu to chcu zmenit a rozhodovat ma prave tp

horalka1986
1. jún 2019

@stormie nezmenia to. Bude rovnaky nedostatok miest ako do teraz. A pokial viem menit to nebudu. Vlastne ani nemozu lebo o tom rozhoduje niekto uplne iny.

sasa1983
1. jún 2019

Baby keď si chcete vyberať kam dáte dieťa, vyberte si súkromnú škôlku, alebo potom rešpektujte nariadenia zo štátnej inštitúcie.

stormie
1. jún 2019

@horalka1986 ak by nebrali deti bez tp bolo by viac miest a moc by som sa nespoliehala ze to neprejde

horalka1986
1. jún 2019

@stormie nebiolo lebo si ten tp proste vsetci prehlasia.

maciatkolulu
1. jún 2019

@horalka1986 a preco tak neurobia aj teraz?

sasa1983
1. jún 2019

@horalka1986 tak nech to tak spravia čo najskôr a budete to mať poistené. Našťastie sa aspoň robí to parkovacia politika a aj škôlky sa snáď budú takto riešiť. Riešila by som to tak paušálne aj pre druhých samozrejme a vo viacerých oblastiach