Trojmesačná dcérka nemá rada autosedačku

noemi_pikova
29. sep 2014

Ahojte maminky, mozno uz tu bola taka tema, ale zatial som na nu nenatrafila, tak Vas prosim poradte mi, ci s tym mate skusenosti. Moja 3mesacna dcerka nenavidi autosedacku,akonahle ju tam supneme, ak potrebujeme niekam ist, ona spusti neuveritelny plac, to je brutalny plac, nie normalny, uplne sa dusi pritom, nereaguje ani na okolie na vnemy nic iba PLACE AZ IDE PRASKNUT!! nechapeme tomu, nevieme preco, a sme z toho zufali, lebo s nou nikam nemozeme ist, lebo zakazdym to skonci rovnako. samozrejme sa po case ukludni, ale ked sa prebudi spat a uvedomi si, ze je v autosedacke, rovnaky rev..Som z toho zufala strasne, poradte mi prosim ako na to..ona proste neznasa ani lezanie v kociku, nic. pomoooooc. Dakujem krasne za kazdu radu!

lauricka
29. sep 2014

asi jej to len dako sprijemnit, co ma rada, sediet tam proste musi. Alebo chodit vtedy, ked ma cas spanku. Predpokladam, ze sa to zlepsi, ked uz bude dost velka na normalnu autosedacku a bude moct sediet v smere jazdy a aj viac toho uvidi...

klincek
29. sep 2014

@noemi_pikova u nas pomohla vymena "vajicka" za sedacku 0-18 kg. to sme zrealizovali v 4 mes. a odvtedy bolo podstatne lepsie. samozrejme univerzalne riesenie to nie je, ale ak by si nad tym rozmyslala, skuste najprv sedacku v obchode, pre istotu..
kto take babo nema, asi nepochopi, ale ja vam velmi drzim palce, nech to cim skor prejde, my sme si tiez uzili svoje 😒

monka_m
29. sep 2014

Ahoj. My sme mali ten isty problem a az ako spomina klincek po vymene sedacky to prestalo.