Trojročná dcérka sa bojí lekárov. Čo robiť?

cibka89
26. jún 2014

prosim poradte dcerka mala 3 roky a strasne sa boji lekarov kazda nasteva ma stoji vela sil dnes sme boli u ortopeda na prehliadke hned ako sme vosli za dvere este nevidela ani lekara a uz spustila krik a plac zacala sa spierat a musela som ju ja aj sestricka drzat aby jej mohol urobit sono noziciek vysetrenie vobec nieje bolestive no ona sa tak spierala a plakala ze bola az fialova v tvari tento problem trva od narodenia cim je starsia tym viac sa stupnuje.ked sme boli v poradni tak sme mali problem ju zvazit a odmerat co robila taky cirkus neviem cim to je ako cca dvojrocny sme lezali v nemocnici tyzden so 6tou chorobou uz vtedy sa nechcela dat vysetrit tam jej na den zaviedli infuziu do ruky a mla atri odbery krvi od vtedy je to horsie a horsie mohlo ju to dako deprimovat ? neviem co mam robit za tyzden ideme na sono potrebujem aby v klude lezala ale ako to mam docielit ked uz vo dverach sa spiera kope place? viete mi niekto poradit alebo kam sa obratit? dakujem Ivana

baska18
26. jún 2014

A keby si jej skusila kúpiť lekársky kufrík a nech si pri každej navsteve lekára ho zoberie.povies jej že ukážeš pani doktorke aky má kufrik.alebo sa s ňou doma hrat na lekarku ;)