Zháňam staršie rozprávky z Lídla

tyty64
9. nov 2018

Ahoj, zháňam staršie rozprávky, ktoré sa predávali v Lidli- konkrétne: 0 12 mesiacikoch, Snehová kráľovna, Nebojsa, zvieratká a lúpežníci, Dlhy Široký a Bystrozraký, Kocúr v čižmách, Pernikova chalupka, Červená Čiapočka

jinar
9. apr 2021

Ahojte, zháňam cd Lidl
Trojruža, Neboj sa, Červená čiapočka, Perníková chalúpka, Dlhý široký a bystrozraky, Zvieratká a lúpežníci, Kocúr v čižmách.
Ďakujem

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elloi
6. máj 2021

@bylinkyodlucky mam uz len tri citrony

slniecko1976
6. máj 2021

@bylinkyodlucky nemám z Lidla ,ale mám iné

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko1976
7. máj 2021

@bylinkyodlucky doktor jajbolito a o cinovom vojacikovi cena 1€

slniecko1976
7. máj 2021

@bylinkyodlucky a ešte rozprávky z malého ostrova o námorníkov a loďke a o dvoch malých plameniakoch a o majáku cena 3,50€

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishqa
6. aug 2021

Poďte do novej skupinky a ponukajte kupujte
https://www.modrykonik.sk/group/12349/

gabika4
15. aug 2021

Baby, nemáte na predaj rozprávky Červená čiapočka, Kocúr v čižmách, Perníková chalúpka, Dlhý široký bystrozraký, Zvieratká a lúpežníci, Nebojsa?

lenkike
30. nov 2021

Ahojte, mám záujem o tieto cd:
Kocúr v čižmách,
Perníková chalúpka,
Dlhý,široký a bystrozraký,
Zvieratká a lúpežníci,
Janko Hraško,
Tri prasiatka
Budem veľmi vďačná za každú ponuku 🙏😊

katarinava
30. nov 2021

@lenkike napíšem vám správu

vik111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladybirdht
1. dec 2021

Ahojte, ak by este niekto mal Kocura v cizmach, Cervenu ciapocku a Zvieratka a lupeznici, prosim ozvite sa. Vdaka

vik111
1. dec 2021

@vik111 ahoj ja si prosim sol nad zlato aj červena čiapočka aj ešte janko hraško no nemame zvieratka a lupežnici aj myšacia bundička aj ešte trojruža aj zlata priadka aj tri prasiatka všetko mame ponuku za modry konik 🙂 🎂

ladybirdht
1. dec 2021

@ladybirdht aj sol nad zlato nam chyba

lenkike
7. dec 2021

Ahojte, mám záujem o tieto cd:
Kocúr v čižmách,
Zvieratká a lúpežníci,
Janko Hraško,
Tri prasiatka
Kúpim, alebo ponúkam na výmenu Trojruža a Tri citróny.

carpediem81
24. jan 2022

Prosim vas, ma niekto Lidl rozpravky na predaj? Nove, zabalene poprosim a za rozumnu cenu. Za 5 alebo 6 eur je to moc, kedze povodne stali euro. A tiez, planujem kupit vsetky, tak nech nezbankrotujem :D

lenkike
24. jan 2022

@carpediem81 táto skupina nie je veľmi aktívna, ja som si dala posielať upozornenia z bazaru tu na mk ohľadne cd rozprávok z Lidla v decembri a už nám chýba len jedna. Ale ak máte záujem len o nové nerozbalené rozprávky, tak to bude ťažšie, tie staršie rozprávky je podľa mňa takmer nemožné takto zohnať, veď je to aj 8-10 rokov, čo boli vydané, kto by ich takú dobu držal doma nerozbalene a prečo? A ešte keď ich nechcete draho 😅 stali síce 1€, ale už majú aj zberateľskú hodnotu 😉 takže skúste trochu prehodnotiť vaše kritéria na kúpu 😉 buď kúpite aj používané, alebo počítajte s vyššou cenou, ak sa vám ich vôbec podarí zohnať.

lenkike
24. jan 2022

@carpediem81 ja mám zabalené cd Trojruža, ak máte záujem, napíšte mi súkromnú správu a pozerala som bazár, aj tam sú niektoré rozprávky aj nové.

wasabka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chvostik1
24. jan 2022

@carpediem81 no len tak pre predatavu. my sme tie prve zohnali 7-8e, pouzivane.... Lebo tie sa uz fakt nedaju nikde zohnat. Tak aby ste sa dostala trocha do obrazu. Tie najnovsie sa na nete predavali po 4-5e lebo vsak ziskuchtivci vybrakovali co sa dalo a ked si chcel clovek doplnit co mu chybalo a v jeho meste uz boli nedostupne, takmu neostavalo nic iné.

lenkike
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chvostik1
25. jan 2022

@lenkike my mame komplet. Reagovala som len na post kde ich pani zhanala lacno kde som opisala facwbookovu prax. Ze sa cd obcas predávajú s dobrymi prirazkami

lenkike
25. jan 2022

@chvostik1 prepáčte, omylom som vás označila 🙃

lenkike
25. jan 2022

@carpediem81 ak nepotrebujete rozprávky hneď a zareagujete dostatočne rýchlo na nový inzerát, dajú sa zohnať aj za lepšiu cenu, ja som žiadnu z nich nekupovala drahšie ako 3,50€, a to mi chýbalo 12 tých starších rozprávok. Občas dá nejaká mamička inzerát, kde predáva napr balík detských rozprávkových/hudubných cd, vtedy je tá cena väčšinou prijateľná, pretože na tom nechce zarobiť, ako niektorí, ale chce jednoducho, aby rozprávky potešili ďalej, keď už u nich sa nepoužívajú. Takže ja odporúčam skôr takto sa snažiť ich získať 😉

carpediem81
25. jan 2022

@lenkike dakujem velmi pekne. Nemala som ziadnu skusenost, takzr toto dost pomohlo. Pekny den 🙂