Audiorozprávky z Lidla

merlinka29
28. máj 2014

Co si myslite o rozpravkovych audioCD, ktore sa daju tento tyzden dostat v predajniach Lidl? Nema dakto Pernikovu chalupku, ktoru bolo mozne ziskat minule Vianoce?samozrejme, rada zaplatim... 🙂

mimibb
29. máj 2014

@merlinka29 My mame 3 rozprávky z lidla a teda podla mna su super..malej zapinam taketo rozpravky pred spanim na striedacku -raz pustim a druhy den jej rozpravam ja a hned odkvecne.... podla mna su lepsie ako klasicke rozprávky, ktore sa daju pozerat, lebo dieta tu vyuziva svoju vlastnu fantaziu.. 🙂

marllik
29. máj 2014

Podla mna su velmi krasne, urcite este budem robit velky nakup 🙂 Dlhy siroky bystrozraky- isli u nas 6x za sebou 😀

oskarik
29. máj 2014

máme 2x Nebojsu, nevymení niekto za Dlhého,Širokého a Bystrozrakého? 😉

bamb27
29. máj 2014

@merlinka29 mam pernikovu chalupku, este ani nie je rozbalena,,, IPni mi adresu 😉

bamb27
29. máj 2014

a mam aj nejake audiorozpravky na stiahnutie v mp3 formate, ak ma niekto zaujem tak IP 😉

janulicok
2. jún 2014

nemá niekto voľnú rozprávku Zvieratká a lúpežník?

danuella
2. jún 2014

@janulicok ahoj my mame, rada za nieco vymenim, len z tejto serie uz mame vsetky.

janulicok
2. jún 2014

@danuella a za co by si vymenila? mám napríklad Igráček koníka z musli pro princezny

danuella
2. jún 2014

@janulicok myslela som nejake CD s rozpravkami.
@janulicok

janulicok
2. jún 2014

@danuella nemáme ☹

janulicok
2. jún 2014

@danuella ale ak by bol záujem našla som doma dvd ktoré mám dvojmo : Jan Saudek / V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu; Příběhy obyčejného šílenství; Štěstí; Kráska v nesnázích

david93
3. jún 2014

máme 2x Nebojsa, vymením jedného za Zvieratká

reni1512
3. jún 2014

Ahojte 🙂 .... chceme vymeniť Dlhý široký a bystrozraký, ponúknite niečo ĎAKUJEME 🙂

danos
21. jún 2014

niekto na predaj, aj napalene, alebo konvert v mp3 formate nemá?

delina1
9. júl 2014

Ahojte, my sme prepasli tuto akciu v Lidli a dostali sme od znamych Nebojsa a dcerke sa to paci, z predoslej kolekcie mame Kocur v cizmach a tiez to radi pocuvaju... Nemate niekto volne, aj kupim za rozumnu cenu alebo vymenim za nieco. Dakujem 🙂

ivushka19
9. júl 2014

Ahojte, tiez by som mala zaujem.... Mame doma len Zvieratka, ale rada by som doplnila sadu, drobec ich rad pocuva...... Ponuknite aj s cenou alebo napadom na vymenu..... Tesim sa na spolupracu 🙂

bobbie7
29. júl 2014

@reni1512 mame extra zvieratka- radi vymenime za dlheho sirokeho bystrozrakeho

reni1512
30. júl 2014

@bobbie7 oki 🙂

ivushka19
21. aug 2014

Ahojte, mame navyse Zvieratka, vymeni niekto za ine CD zo starsej kolekcie z Lidla?

mariannasycova
25. sep 2014

...ahojte....má niekto na predaj cd z tohtoročnej kolekcie z LIDLa?... okrem "Zvieratká a lúpežníci", tú máme....ďakujem....

kafka46
4. dec 2014

Ja mam cervenu ciapocku a janko a marienka pernikova chalupka. Su velmi pekne. Rada by som si este doplnila zbierku. Ponuknite! 🙂

lenka_l
8. dec 2014

Nema niekto na predaj Dlhy siroky a bystrozraky? Rada by som ho kupila, pripadne aj napalene. Dakujem.

migely
12. jan 2015

ja sťahujem z netu rozpravky

ivanaku
5. apr 2015

Par audio rozpravok sa da najst na youtube alebo na http://www.veselerozpravky.sk/rozpravky-na-pocu... ... je tam aj ten dlhy, siroky, bystrozraky a aj viac klasik.. :D som si zaspominala na kazety, ktore sme mali doma. 😉

fuzinko
26. apr 2015

@david93 Dobrý den.nepredali by ste mi rozoravkt nebojsa z lidla ak ju este mate.dakujem

fuzinko
26. apr 2015

Alebo ak by mal niekto na predaj nejaku rizprabkuy z lidla okrem cervenej čiapočky a kocura v cizmach.to máme. Ďakujem

david93
26. apr 2015

@fuzinko žiaľ už sme ju darovali

fuzinko
27. apr 2015

@david93 nevadí aj tak ďakujem pekný den Zuzana

fachta
28. apr 2015

:D Nekupovala by som niečo čo nieje slovenské, nejaký reklamný trik nech je dieťa zmätené. Chcelo by to nejaké typické slovenské rozprávky to sa už vytráca dosť a ja som tiež na niečom podobnom vyrastala a myslím že mi to prospelo ;))

booozie
28. apr 2015

my máme doma všetky ,,staré,, slovenské ľudové rozprávky,čo boli kedy na platniach...máme ich na cd, počúvame stále dookola...a mňa chytá nostalgia 😀