Zlepšil sa dojčeným deťom spánok po zmene večere?

anickaajanko
18. mar 2009

maminky kojenych deticiek zlepsil sa vam spanok ked ste vecer zacali davat kasu alebo prikrmy, ak ano ake, maly sa mi casto budu a chcela by som skusit davat vecer kasu nemliecnu ryzovu, mala by som mu dat aj MM zapit za nou ci nie, kolko by mal spapat, mame 6,5 mesiaca, 9 kg, 74 cm, a s prikrmamy som este nezacala, chcela som pockat do ukoncenia 6m. Dakujem za rady 😉

bronika
28. mar 2009

gabbi a cajik davas ako? zoberies si ho na kolena, alebo davas v sede v postielke? alebo aj po leziacky...mame problem, ze si musime vzdy odgrgnut, inak je za pol hodinu hore, preto sa to pytam..

pavlina05
28. mar 2009

bronika přes den mi spí 1 hod dopo a 1,5 hod dopo. od 16 hod je pak vzhůru do 19. pořád leze, takže fyzicky je ko. i krásně unavený. Jde spát v pohodě, ale za 2 hod se vyspí a může blbnout nanovo 😖

pavlina05
28. mar 2009

gabbi dám tedy dnes čaj 😉Pokusím se tedy. Ikdyž z hrnečku to teče všude možně a do pusy minimálně 😅

beata.n
28. mar 2009

no nám se po podání kaše nic nezlepšilo,možná spíš naopak,malý se budil dřív častěji 😒 opravdu nejvíc pomáhá odbourávat noční kojení,my ho odbourali právě tím,že sem místo kojení dávala napít čaje 😉 malej si jen cucnul a spal,ale trvalo to asi dva,tři týdny než to bylo uplně ok.ani neplakal v noci,ani se nějak jinak nedožadoval mléka.je to fakt asi i hodně o tom odhodlání udělat tu změnu a nebát se toho.u nás to vyplynulo docela přirozeně,všechno bez pláče,za což sem moc ráda 😉

pavlina05
28. mar 2009

TAk u nás to bude určitě s pláčem 😒

beata.n
28. mar 2009

pavli neboj,člověk to musí zkusit,i kdby to bylo s pláčem furt lepší vydržet těch pár proplakaných nocí,než několik dalších měsíců nevyspání 😉 já vím,mě se to kecá,kdy to u nás proběhlo hladce,ale já už byla odhodlaná,kdyby to nevyšlo,nechat ho vyplakat,říkala sem si,že už je dost velký na to,aby jedl i v noci

kamanka
28. mar 2009

Ahojky, mně se malej budil v noci co 2 hodiny, ale určitě se to nezlepšilo podáváním kašičky na večeři. Malinko je to lepší, ale budí se 2-4x za noc určitě! Někdy zkouším nechat ho trochu vyplakat, ale stejně ho nakonec vezmu a to prso mu dám. Čajík jsem zkoušela, někdy ho vezme, jindy ani Boha! Jo a poslední dobou mi dělá, že se vzbudí třeba o půl 2 ráno a vydrží hoďku až dvě být vzhůru, a to spí přes den jen 3x po půl hodině!