Zúbky v troch mesiacoch

laurask
20. máj 2015

Mate niekto skusenost z rastom zubkov v 3 mesiacoch? Moj syn ma 5 mesiace a 20dni a uz mu rastie 5 zub. V 3mesiaci-2 spodne, 5 mesiac-jeden vedla dolnych a prave dnes(5m.a20dni) sa mu prerezali 2 hore ale nie lopatky,ale veda nich s kazdej strany.... Mate niekto taku skusenost...nerozumiem tomu nejak....

lilimoni
20. máj 2015

To je individualne. Kludne sa so zubkom moze aj narodit. Moja segra nemala zuby do 14 mesiacov 🙂 treba ich len cistit aby sa nepokazili 🙂

rebroza
20. máj 2015

@laurask ahoj, mojej dcerke vysli spodne jednotky presne 12 tyzdnov od porodu, v pol roku uz bola selma zubata... na druhu stranu synovi vyssiel prvy zub po 11. tom mesiaci. je to individualne.

monicm
20. máj 2015

@laurask ako už povedali,zúbky rastú individuálne.je síce nejaká orientačná tabuľka,do ktorej spadá väčšina detí,ale neznamená to,že všetkým musia ísť rovnako.starajte sa o ne,nech sú zdravé a hotovo 🙂

laurask
autor
20. máj 2015
ivet1371
20. máj 2015

Synovec mal zub v 2 mesiacoch

zuza77
20. máj 2015

mojej dcere som tiez objavila oba spodne naraz v 3mes. a 2 dnoch...pri kojeni ma zrazu pohryzla a tak som ich nasla 🙂
v 12mes. mala uz komplet mliecny chrup vonku

danielita18
20. máj 2015

to sa stava píše sa síce inak ale niekedy to tak nemusí byt,nášmu išli od 4 mesiaca ale predpisovo ale kamratkinemu isli ako prvé dvojky horné a potom očaky a rezaky horné aj dolné vysli až po očných tak sa netrap to nie je nič hrozné

laurask
autor
21. máj 2015

Myslela som si,ci to nie je aj tymito vitaminmi ci to nezblblo trocha organizmus (ladyVita pocas celeho tehotenstva)

danielita18
21. máj 2015

@laurask to určite nie to je induvidulane