Víkend v Maďarsku

otiliahorvathova
30. júl 2022

Ahojte bol niekto s vás s deťmi na víkend alebo pár dní v Maďarsku niekde pri vode. Chceli by sme ísť s deťmi no nevieme kam.
Ma niekto s vás nejaký typ na ubytovanie?
Ďakujem

marianarem
30. júl 2022

@otiliahorvathova My sme teraz zaciatkom jula boli vo Visegrade na tri noci a velmi sa nam pacilo. Da sa kupat v Dunaji a v Nagymarosi, ktory je hned oproti, maju spravenu aj pieskovu plaz. Prostredie krasne, ceny dobre, ludi tak akurat, ziadna tlacenica. Chceme sa tam este vratit, aj maly bol nadseny. Ubytko sme nasli cez booking, chceli sme privat aj s kuchynou.

otiliahorvathova
autor
30. júl 2022

@marianarem ďakujem krásne. A viete my poslať kde ste boli ubytovaný. A dá sa v pohode dohovoriť tam?

ildiko36
30. júl 2022

@otiliahorvathova je všetko na jednej kope , kazdy deň možete byť niekde inkde, pisala som ti aj ip

terina25
30. júl 2022

@otiliahorvathova my sme boli tyzden s detmi,ale v budapesti . Bez kupania

marianarem
31. júl 2022

@otiliahorvathova Vola sa to Visegrad Vengégház Apartman. Dve samostatne izby, kuchyna, kupelna s wc, zahradka so sedenim. Tak 10min pesi od centra Visegradu. Ale nabuduce asi budeme zhanat ubytko v Nagymarosi. To je hned oproti na druhom brehu Dunaja. Do Visegradu sa totiz treba z Nagymarosu preplavit kompou, most tam nie je. My sme isli vlakom a ten stoji prave v Nagymarosi. Dohovorit sa da po anglicky, v restikach celkom dobre, ale inde je to uz slabsie, ale par slov vedel vacsinou kazdy, s kym sme komunikovali. Ja ovladam nejake zaklady madarciny, tak som ich vyuzila.

otiliahorvathova
autor
31. júl 2022

@marianarem Ďakujem pekne za odpoveď

otiliahorvathova
autor
31. júl 2022

@terina25 tak našim hlavne o kúpanie ide. Ale ďakujem

otiliahorvathova
autor
31. júl 2022

@ildiko36 waaau super. Ďakujem za typ