Učiteľka štrikovania a háčkovania - Malacky a okolie

3. okt 2022

Ahojte je tu nejaká pani z okolia Malaciek ktorá by bola ochotná naučiť syna strikovat alebo hackovat? Je to 13 ročný chlapec a chcel by to ako hobby. Samozrejme by som zaplatila. Ďakujem 🙂

lujziana44
3. okt 2022

Ja síce nepoznám, ale obdivujem chlapca, že sa chce na to dať 🙂 V dnešnej dobe už človek veru často nevidí, aby mali chlapci aj takéto záľuby, je to milé 🙂

autor
3. okt 2022

@lujziana44 veru, ja som to v jeho veku úplne odmietla aby ma babka naučila a žiaľ neviem to čiže ho to neviem ani naučiť... Po pozretí videí z YouTube som sa rozhodla že sa radšej spýtam tu pretože ani to prvotné očko nedám 😀 tiež som rada že sa o to zaujíma 🙂

hahah1
3. okt 2022

Háčkovanie sa dá naučiť aj z YouTube. Sama som sa tak naučila 😄. Pokiaľ syn vie viacmenej po anglicky tak by som nejaké mohla poslať, z ktorých som sa ja učila (teda ak ich ešte nájdem 🙈). Síce to chce zo začiatku trpezlivosť, ale ono to pôjde! Držím mu palce

marybbel
6. okt 2022

ahoj, priamo v Malackach sa dalo v CVC prihlasit na hackovanie https://cvcmalacky.sk/kurz-hackovania-a-inych-k... skus tam zavolat

autor
6. okt 2022

@marybbel Ďakujem, ozvem sa im. ❤️

moiruska
7. okt 2022

Ahoj. Som z Ma a hackovat viem a myslím že nejaké základy by som ho vedela naučiť keď ma záujem tak to pôjde ľahko 😊 kľudne nápis SS a dohodneme sa. Platiť netreba nič

pleja
7. okt 2022

Viem štrikovať - veľmi dobre, aj háčkovať základy..Stupava.

kroska18
22. jan 2023

Tiež by som ho naučila aj zadarmo. Ale v Stupave.