Ako trávite čas na rodičovskom, keď bývate v byte?

18. jún 2023

Ahojte ako trávite čas na rodicaku keď bývate v byte?
My máme taký ten kolotoč.. doobeda chvíľu ihrisko a aj poobede.
Babka jedna 5km tá nepríde, druhá príde raz za mesiac .
Chcelo by to zmenu

mirage
18. jún 2023

hrady, kupaliska, muzea, jazera, turistika, farmy so zvieratkami, detske centra

viestta
18. jún 2023

Nabalila som rano proviant a plienky do kocika a hajde do prirody na prechadzku, na kupalisko, cez vikend vylety

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkabemommy
18. jún 2023

Krúžky, akcie pre deti, ihrisko, príroda, rôzne aktivity a atrakcie v okolí, spoznanie iných matiek, nech je s kým ísť na obed/kávu, keď deti spia v kočíku 😊. Je toho dosť na výber

kristinapetronela
18. jún 2023

Keby tak môžem ešte byt na rodičovskej .hocikde stačí aj mesto ,zmrzlina ,koláčik ,ihriská pobehať ...

heni79
18. jún 2023

Čas som venovala dieťaťu, sebe, manželovi, domácnosti, koníčkom.... Aké veľké je dieťa?

zuzuliennka1
18. jún 2023

praveze ked si v byte, mas more moznosti - ihriska, detske centra (spoznas tam ine mamicky), do mesta sa prejst, kava, na kolacik, stretnut sa s kamaratkami,... kolko ma dieta mesiacov? / rokov?

simca06022011
18. jún 2023

Parádne... v byte super. Išli sme von, v okolí vždy kopa vyžitia pre dieťa a doma takmer žiadna práca domaca :D nikdy som nemala ani čas využiť materské centrá a pod, možno aj tomu bysom dala šancu keby sa veľmi nudím. Tak rýchlo to prešlo.

juliet86
18. jún 2023

na okoli mam 10ihrisk na peso.. nakupne centra eskalatory.kruzky plavanie gymnastika baby gym hudobna mudre hranie folklorne tancovanie. vylety elektrickou. vyelty za kamoskami mamami s detmi. ihriska. muzea a galerie. mama cvicenie. detske kutiky a reatiky s detskymi kutikmi. my sme sa snazili nebyt doma nech moze manzel robit z obyvky...

rebrambora
18. jún 2023

Chodila som do fitka kde mohli byt aj deticky, ked svietilo slnko tak sme boli dllllho von, niekedy aj s psikom. Samovzdelavanie a praca, vzdelavanie deticiek ak maju uz viac ako len zopat mesiacov, skusanie novych receptov. List je eeeextremne dlhy.