Ako to je s odkladom do školy?

14. feb 2022

Dobry den, v aprili je zapis do skoly, logopedicka nam doporucuje odklad do skoly pre poruchu reci, co mam urobit? ist aj k psychologicke klasickej mudr. pretestovat dieta, potom spravu od logopedicky a dolozit ju hned v aprili pri zapise do skoly? resp. odklad do skoly mi napise pediatricka na zaklade spravy od psychologicky a logopedicky? ci je nevyhnutne pretestovanie v centre pedagogicko-psychologickeho centra? ako to prosim Vas je?dakujem

kacena4
14. feb 2022

potrebudes spravu z cpppap oni riesia skolsku zrelost

pininka1
14. feb 2022

Po novom sa to vola predlzenie predprimarneho vzdelavania a ano budes potrebovat spravu z poradne.

kristinka19
16. feb 2022

Tak ako Vam pisu vyssie, ale je dobre do Cpppap doniest spravu aj od logopedicky. Takisto by p.psychologicka z Cpppap by si mala vyziadat aj 'spravu' od p.ucitelky. Aj navstevujete aj niekoho ineho (ineho odbornika, tak treba aj od neho spravu, ktorou budete ziadat predlzenie predprimarneho vzdelavania). Ked budete mat spravu z Cpppap, tak ja som ju dokladovala hned pri zapise a taktiez treba oficialne ziadat p.riaditelku MS o pokracovani vzdelavania v skolke.