Dieťa v škôlke nepočúva

viktoria12
20. mar 2012

ahojte poradte ako na moju dceru nechce pocuvat v skolke ,doma sa s nou rozpravam aj jej dohovaram a nic , ucitelka sa stazuje ze nechce robit to co ine deticky . ze nechce vzdy spinkat a tak , som s toho smutna , normalne trpnem ked idem do skolky co si zase vypocujem , ale doma mna pocuva nie vzdy na prve slovo ale pocuva, len neviem prečo je taka v skolke . ale su aj dobre dni ked je ako ukazkove dieta . ale tych je malo viac su take dni ze nepocuva , ak viete poradte ako na nu aby tam bola dobra

gretkab
17. apr 2013

Dobra ucitelka toto zvladne. Moj syn je v skolke 5. rok (ma odklad) a este stale sa do niekorych cinnosti nezapaja. Ucitelky sa ho snazia zapojit, ale ak sa rozhodne, ze on netancuje, tak on skratka netancuje a oni to akceptuju 😉. Zas je vyborny v inych cinnostiach. Ale my mame ozaj vyborne ucitelky.

kimka44
5. sep 2014

Já mám ten isty problem len u mňa to je horsie syncek má 3 roky a isiel prvý krát do školky v klude těšil sa ani domov nechcel ist ale len prvý den robil problemi usiel im to musia teraz všetko zamykat že bol strasne zlý . Na druhý deň bol zas kus lepší ale že vraj plul a utekal im nechcel sa prechadzat. Ale ist smikat tak nejak to zvládli dohovaram mu slubuje že bude dobrý že chce ist do školky a včera mi zas učitelka volala že keď mozes či pridem do školky že mu nie rady porozpravala som sa s ním a krásné sa hrál s nimi tak som sa vrátila domou ale o 1 mi volala či mozem prist po nho lebo nechejme spinkat a ruší ďalšie deticky tak mi nič neostavalo keď som bola před triedou tak som vydela jak pekne už leží tak som ho zabrala domov ale tak nariekal že on chce být v školky dohovaram mu ale už neviem co mám robiť doma taky nieje tak dnes som ho ani do školky nedala.

kamerajaja
7. sep 2014

Ja mám problém s učiteľkou, malý nastupil ako nováčik do škôlky, šiel v pohode aj do triedy hned sa pridal k detom ale ked som došla pre neho počula som za dverami ako ho učitelka núti jesť, hned som tam vkročila a malý už bol na pokraji zúfalstva a plaču ked ma uvidel sa rozplakal, tak som poprosila p.učiteľku aby ho nenútila, ved tam bol 1.krát asi mu nechutilo ked mal aj tremu to je snád pochopiteľné....takže ok...na druhý deň šiel veselý ked som šla pre neho plakal tak že som z neho nemohla dostať slovo..a učitelka že zapájal sa do práce ale nechcel cvičiť, a to musí, a to všetko krikom, že čo to je za predškoláka ked plače ( a to plakal len na konci)..že môže zabudnúť na školu....doma som zistila že sedel na lavičke a chcelo sa mu kakať ale on chcel vydržať domov tak si sadol ale učitelka ho hnala hrať sa medzi deti tak si nevedel rady a rozplakal sa.....akože adaptačný proces je kde? viem že býva min 3týždne, a dieťa môže byť ako pozorovateľ, on chudák ani nevedel čo idu robiť ako cvičit chcel sa pozerať najskor.....a teraz čo? malý sa sa tešil na deti ale bojí učky lebo ho zhodila pred detmi lebo plakal, ked sa budem sťažovať zasadne si na neho...zmena triedy nie je možná...som z toho veľmi smútna ale jedno je isté že porozprávať sa s učitelk. musím

meluela
7. sep 2014

@kamerajaja pani ucitelka si pomylila povolanie, mala by sa nakontaktovat na Zbor väzenskej a justičnej stráže ... hoci neviem ci tam nahodou nerobia prisnejsie psychologicke testy nez na povolanie ucitelky ...

kamerajaja
7. sep 2014

@kimka44 vies co netrap sa. hlavna vec ze maly sa neboji a netrpi.. ostatne nech si zariadi ucitelka.

kimka44
10. sep 2014

Tak si to už zariadila paní učitelka. Syncek dnes presstupil do inej triedy pretože je samostatný tak isiel ku starším detom tak som zvedava co má čaká dúfam že nie samé staznosty od uciteliek a že bude lepší

kamerajaja
11. sep 2014

@kimka44 tak držím palce, Môj syn to tiež poriešil ochorel :(, bola som aj za p.ucitekou a slušne jej dohovorila, slubila mi hory doly...herečka je to dobrá...tak začíname znova od bud týždňa, som zvedavá.

kimka44
11. sep 2014

Tak moj teraz v novej triede je tak tiež vystrajal ale učitelka má ukludnila že nemozme od neho čakať že bude dobrý počúvať že přišel z inej triedy a je prvi rok co začal chodit do školky že si musí zviknut že je to nové prenho. Tak sa mi celkem páči že je ta učitelka taká chapava lebo tu co mal pretym tak ta sa len stazovala že to tak nejde že tam nieje sám a to syncek bol 3 dní v skolke tak teraz dúfam že si zvykne

ivi15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz