Jasle a materská škola v Košiciach. Ako sa rozhodnúť?

dankaa
22. aug 2007

ahojte,

má niektorá z vás mamičiek skúsenosti s jaslickami ci materskou školkou v Košiciach?Plánujeme dať našu dcerku na buduci rok do jasliciek,no nevieme sa rozhodnut...

ja851976
16. sep 2019

@nikkkina No vidim, ze nas je tu viac. Skoda, ze rokmi sa nic nemeni a stale existuje s takymi sluzbami. Velmi, velmi som vtedy bola nahnevana, velmi. A je zarazajuce, ze rodicia maju len povinnosti a ziadne prava. A ked uz dojde k najhorsiemu, aby sa p. riaditelka miesto ospravedlnenia vyhrazala clankami v zmluve je smutne. Pritom som len chcela, aby po 4 dnoch syna v skolke niekto rano pozdravil. Aspon ahoj. Nie odvrknutim "No pod". Chcela som, aby po 4 dnoch dietata v skolke pani ucitelka vedela, ze sa vola Misko. Neviem, mozno som vadna ja, ze si myslim, ze ucitelka ma poznat deti po mene. A dalsie pikosky ani nepisem - ze 3 rocneho v prvy den po hodine v skolke poslali na WC samého - OK, ale aspon ukazat kde je WC by mohli. Odkial to ma to dieta vediet?! No a tak som za 4 dni za doobednajsiu starostlivost zaplatila 400€ skolene ako na cely mesiac + stravne.

nikkkina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ja851976
16. sep 2019

@nikkkina tam sa striedaju ucitelky casto, tak ja uz neviem. Ale aj to je vizitka, ktora hovori za vsetko. Byvam hned tam, vidim, ze stale su ine ucitelky.

nikkkina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carla89
22. okt 2019

Ahojte. Nejaké skúsenosti s MŠ B. Němcovej a MŠ Hronská 7? Díky.

annarxia
5. feb 2020

Niekto skusenosti so sukromnou sportovou skolkou ?

dzamdzi
21. sep 2020

Máte skúsenosti s MŠ Baranček na Moyzesovej? Ďakujem

lienka_1
16. jan 2021

Má niekto skúsenosti so škôlkami v Krásnej? Ďakujem!

anka939
31. jan 2021

@miriam17 do jasličiek beru od pol roka detičky no ideálne aby malo aspoň rok

anka939
31. jan 2021

@anulcek neviem či ste už dala malého do jasiel ale veľmi dobre jasličky sú na Razusovej jasle Kajka.

miriam17
31. jan 2021

@anka939 trošku starý príspevok ,dcéra má už 14 rokov 😁

anka939
31. jan 2021

@miriam17 ja sa ospravedlňujem dátum som si všimla až po odoslaní správi. 😁