Súkromná materská škola Krosnianska Košice

nikus93
28. mar 2022

Máte skúsenosť so súkromnou materskou školou krosnianska 6 v Košiciach? Chcela by som tam dať dcéru keď bude mať 2,5 roka.. je problém sa tam dostať? A prístup učiteliek? Ďakujem

patriciaja27032019
28. mar 2022

@nikus93 Naša dcérka tam nastúpila v 2,5 roku,sme maximálne spokojní. Super adaptačný program,učiteľky sú veľmi zlaté a kreatívne,maju angličtinu...Plánovali sme ju po dovŕšení 3 rokov dat na štátnu ale nechávame ju na Krosnianskej. 🙂 ak ešte nejaké otázky,pokojne ss

miusenka82
29. mar 2022

@nikus93 chodi tam moj syncek...maximalna spokojnost neskutocny pristup riaditelky aj uciteliek...ak nieco kludne mi napis.syn presiel jaslickami statnou skolkou a skoncili sme tu...nase naj rozhodnutie

diablito01
11. máj 2022

@miusenka82 my planujeme prestupit zo statnej skolky sem, ste spokojni? Pocula som ze su tam deticky aj s nejakymi vyvinovymi poruchami, ako sa deticky k sebe spravaju? A so stravou ste spokojni? Dakujem

patriciaja27032019
11. máj 2022

@diablito01 My sme veľmi spokojní,nechávame tan dcérku aj ďalej,aj keď sme plánovali po dovŕšení 3 rokov dat do štátnej.
Také detičky sú tam myslím len 2 a ich počet sa nebude navysovat ani budúci rok,pýtala som sa...
Na stravu sa dcéra nesťažovala 🙂

A sú tam fakt úžasné pani učiteľky,taky prístup k deťom sa len tak ľahko nevidí. 🙂

diablito01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diablito01
11. máj 2022

@patriciaja27032019 ďakujem veľmi pekne, teším sa že sú pozitívne ohlasy, dúfam že sa bude drobcovi páčiť

bami8888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diablito01
9. sep 2022

@bami8888 ja som tiez pocula ze je malo uciteliek na velky pocet deti, nemam osobnu skusenost