Máte skúsenosti so špeciálnou MŠ na Mišíkovej v BA?

katinka201
1. mar 2011

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či nemáte nejaké skúsenosti s touto škôlkou. Chcela by som tam dať syna, náš problém je v tom že nerozpráva a je tiež hyperaktívny, ťažko sa s ním pracuje a normálna škôlka nám nepomáha, stále sú len sťažnosti. ďakujem

epana31
8. jún 2011

aj ked neskor pisem ale mozno niektora si precitate moj syn chodi na Mišíkovu som nadmieru spokojna velmi mile pani ucitelky,pani zastupkyna,logopedicka,psychologicka proste idealna skolka v nadhernom prostredi naozaj budete stastne ze ste dieta prihlasili prave tam velmi vela deti naucia proste len odporucat sa tato skolka da len jedna chyba je a to taka ze v septembri tam uz nenastupime lebo ideme do skoly do nulteho rocnika ale viem ze sme priprraveny perfektne ako velky skolaci 🙂)))

silvia.s
17. jún 2011

ahojte chcela by som sa s vami poradit moja dcera mala v maji 5 rokov chdievam snou uz mesiac k psychologicke nakolko my ucitelky v skolke 2 mesiace pred koncom skolskeho roku povedali ze sa v skolke sekla a ze nerozprava tak som sa svojej dcery pytala ze preco (ze sa jej deti v skolke smeju) je pravda ze zacala rozporavat ako 3 rocna po nastupe do skolky ale rozprava stym svojim deckym jazykom .chodievame k logopedicke od decembra 2010 ale pokroky mame strasne male . s psychologickou som sa rozpravala a povedala ze by bolo dobre ju dat do skolky kde sa denno denne zaberaju logopediou a psychologiou . myslite ze mam sancu este teraz malu niekde dat aak mozte poradte kde .dakujem

epana31
18. jún 2011

ahoj ked ma malinka problem s recou urcite navstivte centrum dialog teraz su prestahovany na tehelnu ulicu v poliklinike sice sa tam polrocne plati vychadza to okolo 85 eur ale poviem ti ze to stoji zato naozaj pomozu detom ktore maju komunikacne problemy,a este ked ti mozem poradit skus tu nasu skolku na misikovej ulici jednoznacne kazdemu len odporucam my teraz v septembri nastupujeme do 0-teho rocnika ale poviem ti nebyt dialogu a misikovej tak neviem kde by sme tera boli velmi pomohli mojmu krpcovi aj tam aj tam a ked si precitas co pisu o dialogu tak sa aj sam presvedcis ze nevymyslam o skolke tolko popisane nieje ale je to aj z dovodu toho ze maju malo reklam nie je to sukromna skolka ale je naozaj vyborna maju tam kazdy bozi den logopedicku ,psychologicku a tie ucitelky no to je sen kazdeho rodica aby dieta malo take ucitelky.tak drzim palce nech sa vam dari Eva

ecobek
11. okt 2012

Ahojte...môj syn chodil na Dolinského..to čo majú a ako sa prezentujú na nete nie je pravda.Môjho syna tam vôbec neposunuli skôr upadal..asistentky sú len dve aj to katastrofa.Ja som si tam obľúbila len dve učiteľky ktoré majú vžťah nielen k tejto náročnej práci ale aj k deťom.Môj syn má DS napriek tomu je hyperaktívny veľmi rád prelieza rôzne veci vylieza tancuje...možno toto vadilo a môjho syna vyradili dočasne z dochádzky.Najviac ich iritovalo to že ráno ked sme prišli tak zvracal od nervou.Oni ma okamžite poslali na hospitalizáciu že má niečo so žalúdkom.Moja obvodná sa len chytala za hlavu a radila mi zmeniť škôlku čo som aj spravila inak by mi zo syna urobil blbečka ktorý by mal vraj užívať diazepam.Návykový liek,,ale im to nevadí hlavne že bude kľud..tak toto je vraj špec.škôlka so špeciálnymi pedagôgmi a asistentmi...no chúdence deti čo tam chodia.

abbie
8. feb 2013

@kvakynka ahoj, tak ako si sa prosim ta nakoniec rozhodla? moj maly ma ovr a uvazujem nad skolkou na Misikovej ..

kvakynka
8. feb 2013

Chodili sme do sukr. Materskej skolky na stalicovej v ruzinove, Vesely ul, su tam spec. pedagogovia, logoped, fyzioterapeut, psycholog....

abbie
9. feb 2013

@kvakynka no aj nad tou uvazujem, prosim naposala by si mi do IP vysku mesacneho poplatku? dik moc

kvakynka
9. feb 2013

@abbie mas ip 🙂

mimivikinka
15. mar 2013

maminy, nemate niektora skusenost s MS Karpatska? Vopred dakujem mimi

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska212
27. mar 2013

Aj mna by zaujimalo, ci ma niekto skusenosti s MS Karpatska..
@mimivikinka tiez sa tam chystate?

elik81
10. apr 2013

Ahojte, my sme si tiez dali prihlasku do tejto skolky. Referencie nemame ziadne, len prijemny pocit z prveho stretnutia s pani psychologickou a logopedickou. Tak cakame na rozhodnutie. Este sa ideme pozriet do sukr.ms vesely ul, o nej mame celkom pozitivne referencie, len je to dost od ruky a samozrejme sa plati.

kvakynka
13. apr 2013

@elik81 neviem ake problemy ma tvoj maly, ale do veseleho ulu sme chodili aj my a super 😉, a stale este chodime do diagnostickeho centra vedla- zriadovatelka je ta ista....

elik81
11. jún 2013

@kvakynka

My este stale nie sme rozhodnuti. Logopedicky ako aj psychologicky nam doporucuju radsej beznu skolku, kedze syn ma dysfaziu bez mentalneho postihu, aby ho tie deti tahali... kedze v Misikovej maju aj deti s DS. Vesely ul sa nam pacil, maly pocet deti je velke plus....problem je ze musim najst aj skolku pre mladsieho,kedze mi ho nezobrali do statnej. ☹ Myslim ze nakoniec tam budu chodit asi obaja... 🙂 len je to fin. narocne, platit dvom detom sukr.skolku. s logopedickou ste tam boli spokojni?

kvakynka
11. jún 2013

@elik81 ano viem, tiez som tam vyse osem mesiacov mala oboch, to chapem ..... my sme chodili k p. Gaziovej, ale neviem ci uz sa vratila spat, skor nie ako ano ... a neviem ako to je teraz ...

majabelko
28. jan 2014

Moj syn chodil na Misikovu rok, nasa skusenost bola vynikajuca. Mal oneskoreny vyvin reci, v "normalnej skolke" upadal, naopak tu, napriek tomu, ze su tam deticky aj DS, isiel hore. Bala som sa, ci ho nebudu tahat dole ale naopak...velmi mu to prospelo, naucil sa ich akceptovat a vnimat uplne prirodzene. Cely tim pedagogov je uzasni. Odporucam kazdemu. Keby mozem, hned tam dam aj druhu dcerku.

samuel09
2. feb 2014

moje 4 ročne dvojičky od septembra chodia do školky na Dolinskeho.rok pred tím nezvladli nastup do preplnenej normalnej školky ,tu ich je po 8 v triede,autisticke deti su zvlášt.Učitelky su velmi milé,snažia sa pomoct,vobec nevadí ak dieta ešte má plienky,či dudel.Psychologička kam chodime nam doporučovala tuto školku na rok ale určite ich necham další rok,bala by som sa aby sa zas nesekli v novej školke,trvalo dlho kým sa začali tešit do školky,učitelky miluju ale stale su opatrný.Maju vypísane že sa im venuje logopedička ale ako často netuším,chcem s asnou spojit a porozpravat,dcerka ma dyslaliu a trocha sa zlepšuje,syn ma načuvacie pristroje lebo ma zhoršeny sluch ale rozprava krajšie ako dcerka ale je hyperaktivny a velmi nam ta školka pomaha 🙂 🙂

marslz
3. apr 2014

Dobry den moj syn chodi tiez do dialogu ma 5 a len teraz zacal chodit do statnej skolky lebo ho museli zobrat kvoli veku predtym uz boli problemy ale vzdy som niak z toho vybruslila a vzdy sme chodili po vysetreniach on diagnozu nema aj ked kazdy doktor si dal tu svoju ostalo to na vyvinovej dysfazii moj problem je ze v statnej skolke tvrdili ze nemaju s nim problem aj ked je iny ze ho nechcu vyhodit ze on je strasne dobry a zlaty a maju ho radi ale chceli aby prisiel do skolky psycholog a prisiel ze aby vedeli co maju s nim robit a ze nanho pockaju ked bude v dialogu vsetko dostali na tanieri aj instrukcie ako sa maju k nemu spravat a po mesiaci sme prisli a bolo mi povedane ze ho nechcu mne to bolo strasne luto a strasne som plakala ze ho chcu vyhodit maju na to pravo? chapem ze racej ak by sa mal trapit kde mu dali peciatku a deti nanho strasne zaluju myslim ze to je chyba ucitela ale preco ked som vsetko co chceli plnila a nemali problem a zrazu zmenia nazor ked mesiac chybal ? podla mna to je cele zle len nas trapia
citala som si tento formu a volala na misikovu nas zoberu na vysetrenie ale je plno a teraz co ked nebude mat skolku kto ma peniaze stale davat na vysetrenia alebo sukromnu skolku
prosim vas mate podobne skusenosti co robit je to lepsie ho zobrat prec alebo sa nebat a sa odvolat?

zuzu2988
26. nov 2015

Ja by som sa vás chcela opýtať ake su poplatky na tej misikovej... 😖
My máme problém s rečou a že malý stále vyrusujuje

katarina_g
18. feb 2016

Zdravim maminky, prosim ak mate aktualne info co sa tyka skolky na Misikovej mozete napisat prosim. Resp je tu mamina, ktorej dietatko v sucasnosti chodi do tejto skolky. Viem, ze skolka patri pod Specialnu zakladnu skolu na Karpatskej. Dakujem.

maminazba
10. mar 2016

@katarina_g ahoj, mne tam dietatko nechodi, ale tiez o nej uvazujeme... 🙂

maminazba
10. mar 2016

@zuzu2988 ahoj, podarilo sa nieco zistit?...tiez nad touto skolkou uvazujeme,,

maminazba
10. mar 2016

@majabelko ahoj, este stale chodite na misikovu? 🙂

zuzu2988
13. mar 2016

Ja som do škôlky volala ešte pred vianocami a ozvali sa mi minulý týždeň... mame dohodnuté stretnutie aj s detmi, žiaľ keďže sme po operacii to budem musieť zrejme odvolať... takže info momentálne žiadne...

katarina_g
14. mar 2016

@maminazba ahoj, prave dnes doobeda sme tam boli na stretnuti/pohovore s pani zastupkynou. Mala som celkovo velmi fajn pocit aj z prostredia a z ludi co tam pracuju. Jedine ta dostupnost skolky je trosicku problem. Dostali sme tlacivo, v maji sa podavaj prihlasky.Hadam to klapne a hlavne zdravotny stav maleho to umozni aby niekde zacal. Dnes tam bol taky prilepenec na mne, uplakany, bolo mu tu hodinu dlho a aj ho asi nieco obchadza, ani doma nie je vo svojej kozi.......

maminazba
14. mar 2016

@katarina_g jeeej dakujem za info! cize ti aj povedali ci asi vezmu ci nie? alebo ako to prebiehalo? nieco s nim aj robili? my cakame ze sa nam ozvu ohladom terminu stretnutia tiez... 😅

katarina_g
14. mar 2016

@maminazba prvy krok je podat si tu prihlasku v maji, a pochopila som, ze potom asi rozhoduju a daju vediet, maju to tento rok vsetky skolky posunute to podavanie prihlasok, uz vo februari to byvalo...... Co sa tyka stretka, cca hodinka, hlavne ja som hovorila, odpovedala na otazky a maly sa pri mne hral, resp. mrncal a balil tasku na odchod domov 🙂

maminazba
14. mar 2016

@katarina_g chapem 🙂 takze dojem dobry ano? to rada pocujem! sama som zvedava.. je to dost od ruky aj pre nas...ale tak co narobim.. v klasickej skolke tuto pri dome je to nic moc... 😒

katarina_g
14. mar 2016

@maminazba tiez z Petrzalky ste?

trudy1717
14. mar 2016

@katinka201 ahoj ja tu skolku poznam len z praxe zo skoly cize z tej opacnej strany ako rodicia. Bolola to najlepsia skolka kde som bola. Mozem ti ju len odporucit. Ucitelky velmi mile trpezlive a chapave. Ak Vas zoberu nevahaj 😊