Materská škola Šustekova Bratislava

saranata
26. máj 2014

ahojte maminky, chcela by som vediet ci bolo vase dieta prijate do materskej skoly na Sustekovej ulici od 1.9.2014 , ak ano kolko ma rockov?
dakujem za info 🙂

saranata
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vrabco
30. máj 2014

Ahoj nas nevzali pre nedostatok miesta,v oktobri bude mat 3roky.je to tretia skolka co neprijali.

saranata
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vrabco
30. máj 2014

Hej byvame na bosakovej,davali sme aj na lachovu aj bulikovu a nikde nevzali😔

saranata
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka90
30. aug 2014

@saranata ahoj, nas vzali od septembra, malý mal tri roky 5.6 .. fuu sa tesim ze sme mali to šťastie, keď vidim koľko deti nevzali...

vrabco
24. feb 2015

@saranata inak nebola by od veci niaka petícia.... neviem sice ako to právne funguje ale je to cele postavene na hlavu.... :(

vrabco
24. feb 2015

@simonka90 ahoj mozem sa opytat kam vas vzali od septembra???dakujem

simonka90
24. feb 2015

@vrabco ahoj, moj syn chodi na Sustekovu v Petrzalke.

vrabco
25. feb 2015

@simonka90 dakujem , ja dufam ze od septembra vezmu aj viki ...dam prihlasku na sustekovu to mame najblizsie 🙂

saranata
autor
25. feb 2015

@vrabco nemyslim , ze nieco ako peticia pomoze, ked ani staznost nepomohla
mne tam chodi nakoniec dcera od oktobra, uvolnilo sa miesto
tento rok tam chcem dat aj mladšiu tak uvidime, ona ma tri v auguste

skus aj Blagoevovu MS

morisa
5. jún 2015

Ahojte. Nam malu zobrali do MŠ Ševčenkova v petrzalke, ale surne by sme to miesto potrebovali vymenit za miesto na Šustekovej. Nenašiel by sa tu niekto kto by s nami vymenil?

tin007
5. jún 2015

MC BA Petrzalka dostala dotaciu 360tis eur na vybudovanie 7 tried materských skol https://www.minedu.sk/data/att/8183.pdf Je mozne, ze do septembra to nestihnu, ale k januaru by mohli (aspon niektore), takze odporucam informovat sa na odd. skolstva, ci vam dieta nevzemu do novovybudovanej triedy.

tanapeta
5. jún 2015

@saranata vzali ti ju?

saranata
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz