MŠ Vyšehradská - ste spokojné?

222edit
30. mar 2019

Maminky ako ste spokojne v škôlke na Vyšehradskej?ucitelky su fajn?strava v pohode? Deticky su spokojne?

jasmina78
15. feb 2020

Blíži sa čas prihlasovania detí do mš, my bývame nedaleko spomínanej mš, ale to čo som počula,že sa tam deje, ma veľmi odradilo od plánu podať si tam prihlášku, ak máte niekto skúsenosti s touto mš prosím reagujte, dajte vedieť

marwa
4. máj 2021

@jasmina78 síce trošku neaktuálne, ale čo sa tam deje alebo dialo? akurát včera som si tam podala prihlášku...ďakujem za odpoveď

kulzuz
16. jún 2021

@marwa nemate informacie co sa v skolke deje? nas tam prijali
dakujem za odpoved.

marwa
16. jún 2021

@kulzuz neviem, aj nas prijali..tak snad bude vsetko ok..

wikynka126
17. jún 2021

@marwa vsetko tam je uplne v pohode. Nieco lepsie nieco horsie tak ako vsade. Ale dobre zabehnuta skolka s fajn personalom. Chodi mi tam starsia 3ti rok a teraz tam nastupi mladsi. Je to nova skolka, trvalo kym sa zabehli a vybudovali stabilny kolektiv. Taktiez sa financovalo vela do vybavenia tried a ucebnych pomocok - kedze je to nova skolka a nedisponovali na zaciatku skoro nicim. (Sama som bola toho svedkom ). Priestory pekne nove, triedy plne hraciek, sklad uz tiez, pekna telocvicna, mile pani ucitelky , upratovacky aj kucharky. Ano hracich prvkov pomenej na dvore - ale budu sa doplna postupne. Daň za novu skolku s kratkou historiou. Na programy boli chudobnejsi...ale zabiehali sa a riesili ine veci. Potom bola korona. Myslim, ze v tomto ohlade sa to tiez zmeni do buducna. Kazdy caka od skolky nieco ine...ale ubezpecujem vas, ze nic zle sa tam nedeje 😁

marwa
17. jún 2021

@wikynka126 ďakujem pekne, tak sa tešíme..😉😉😉

kulzuz
18. jún 2021

@wikynka126 dakujem velmi pekne. mne staci, MILE PANI UCITELKY 🙂. takze 2.9.2021 nastupujeme.

bazarik84
23. jún 2021

@222edit môj syn chodí do škólky druhý rok a sme veľmi veľmi spokojní. Má úžasné pani učiteľky (viem ale, že kamoška nebola spokojná s inou v tej škôlke, ale to máte zas v každej škôlke), veľa sa učili, tvorili…
Teraz mali veľa akcií, týždeň detskej radosti, kúzelníka, bublinkovú šou, či také niečo, hasičov, poníky, karneval, včelára…Prvý rok bola aj Vianočná besiedka a tvorenie s rodičmi…Potom prišla korona.
Na dvore sú vybavení super, stále sa čosi nové dokupuje, kolobežky atď…Sadili si zeleninku kdesi na dvore…
A v neposlednom rade je to pekná nová svetlá škôlka…Úplne iná atmosféra, ako keď dcéra chodila do inej “starej” škôlky.
A ja som tam teda nestretla nesympatickú pani učiteľku, pri zástupe napr., aj pani upratovačky sú milé. Až nám je ľúto, že syn tam nebude ďalej chodiť, keďže sme sa presťahovali.

kulzuz
1. júl 2021

@bazarik84 ďakujem.

alzbetkacicka
23. feb 2023

Ahojte,tak ako ste nakoniec spokojné so skolkou vysehradska, ja sa nevie rozhodnúť, tak ak by ste boli také zlaté a napísali pár recenzií velmi by mi to pomohlo pri rozhodovaní. ďakujem

marwa
23. feb 2023

@alzbetkacicka ja som spokojná veľmi..učiteľky super, strava pestrá a chutná..

alzbetkacicka
23. feb 2023

@marwa super ďakujem