Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  kulzuz
  31. dec 2017    Čítané 99x

  Je som? Kto sme?

  KORART Vás zavedie do čarovného a pestrofarebného sveta plného perličiek, ktoré rozjasnia aj ten najtmavší deň a oživia váš každodenný pracovný či školský outfit. Do každého dňa Vám naše výrobky prinesú radosť a očaria na prvý pohľad. 

  Môj príbeh, ktorý sa skrýva za krásnymi perličkovými výrobkami s nápadom, sa začal úplne obyčajne. Som povolaním bankárka, ale jedného krásneho dňa som sa rozhodla vytvoriť perličkový náhrdelník, ktorý by ma potešil a pomohol mi prejaviť moju kreatívnu stránku. Náhrdelník bol krásny, ale dlho sa u mňa neohrial – zapáčil sa jednej z mojich milých kolegýň a tak som jej ho darovala, aby prinášal do jej dní radosť. Pustila som sa do vyšívania ďalších pestrofarebných kúskov, ktoré by doplnili moju zbierku a zároveň urobili radosť mojim blízkym a priateľom. Postupom času ma vyšívanie perličkami tak nadchlo, že moja radosť sa preniesla aj na maminu Majku a moju sestru Anku. S ich pomocou vytvár pestrofarebné kúsky, ktoré oplývajú krásou a nápadom. 

  Každý náš výrobok je ručne vyrobený a vkladáme do neho našu radosť a nadšenie z práce. Vybrať si môžete zo širokej ponuky výrobkov. Oválne zrkadielka ozdobené farebnými korálkami potešia nejednu parádnicu, malú či veľkú. Naše originálne náhrdelníky, náramky a prstienky vykúzlia úsmev na perách a budú sa nádherne vynímať ako súčasť každého Vášho outfitu. Naše výrobky sú ručne vyhotovené v rôznych farebných variáciách a je len na vás, ktorému farebnému prevedeniu dáte prednosť a ktoré farby najviac pohladia Vašu dušu. 

  Dovoľte nášmu perličkovému svetu preniknúť aj do Vášho srdca a potešiť Vás záplavou farieb a štýlu. Do každého nášho výrobku sme vložili srdce a radosť z práce a preto veríme, že naše výrobky budete nosiť s radosťou a prinesú svetlo aj do tých najsivších dní a je už len na vás či si vyberiete originálne vyšívané náhrdelníky z perličiek, krásne zrkadielka, ktoré nikde inde nenájdete alebo siahnete po inom kúsku z našej širokej ponuky. Každý výrobok je ručne vyrobený a preto je každý jediný originál.  

  Výrobky nájdete na modrom koníku.