Najlepšia kniha - učebnica angličtiny pre 3 - 4 ročné deti

breslerka
8. sep 2012

Ahojte, chcela by som sa poradit, ktora knizka je dobra, ak by som chcela dcerku (3,5 roka) doma hravou a zabavnou formou ucit anglictinu....ucime sa pri roznych rozpravkach, obrazkoch, puzzle a pod, tak ma napadlo, ze by som privitala aj dajaku ucebnicu alebo pracovny zosit vhodny pre take male deti.Dcerku totiz anglictina velmi bavi. Uz som rozmyslala aj o Helen Doron, ale neviem, ci to nie je v tomto vbeku este zbytocne. Dakujem za vase tipy

miskax2
8. sep 2012

@breslerka ja som jednoznacne za croco pero 🙂 🙂 🙂 na ich stranke maju aj demo verziu malej som to ukazovala a velmi sa jej to pacilo uz ju vidim ako by pri to sedela cely den ona ma totiz velmi rada knizky no a pri tomto by sa este aj ucila jazyk takze N.O 1 ak sa postasti od jeziska ho dostane bo na narodeniny uz nestihame 😢

kingstonka
8. sep 2012

tak to by som velmi aj ja chcela vediet....

miskax2
8. sep 2012

@kingstonka
@breslerka my mame doma knizku funny básnáičk pre little detičky sú to takeé zábavné rýmovačky od vydavateľstva fragment a autorka je Henrieta Krejčí je síce písané že od 6 rokov ale si myslím že básničky možte čítať aj menším deťom sú to také dvojjazyčné riekanky napr.

biela white a čierna black
a pár ďlších pasteliek...
pink a blue a red a green,
niečo pekné nakreslím.

alebo

svet je big a zrnko small,
rieka long a strom je tall,
more deep a hora high,
tam všade si pozor daj!

ešte jedna 😀

kam si zmyzol? where are you?
už ťa všetci hľadajú.
hali sme sa hide and seek.
no tak kde si? nevie nik.

pod básničkami je aj slovníček a knižka je veľmipekne ilustrovana 😎

breslerka
autor
9. sep 2012

@miskax2 .super tipy, to croco pero je super, dajako mi ale nejde spustit ta demoverzia na nete...

ja som nasla v Martinuse este dajaku seriu knihy Busy bee alebo tak dajako, nepoznas to nahodou?Tusim tym ucia deti na ZS, ale neviem, ci to nie je tazke pre 3 rocnu....nahlad sa tam neda pozriet a ja nemam cas pri babatku ist do knihkupectva astudovat to tam

blumka
9. sep 2012

@breslerka ja teraz tiez riesim nieco pre nasu "malu" (4,5 roka). Pozerala som to croco pero, celkom sa mi to pozdava..paci sa mi ze to rozprava aj same, myslim ze to deti bude prave kvoli tomu zaujimat 😉 Busy bee sme pouzivali v skole pri prvakoch, boli tam aj nejake obrazky na vymalovanie, nejake slovicka, kazda dvojstrana je tematicka..rodina, obchod atd. Nie je to zla kniha, ma dost slovicok, su tam aj nejake basnicky 😉

breslerka
autor
9. sep 2012

@blumka ..dakujem....a nie je to predsa len skoro pre 3,5 rocnu ta busy bee?

kingstonka
11. sep 2012

...co poviete na casopis Hello Kids! ? rozmyslam, ci si ho objednat...ôlebo v stanku ho asi nezoyeniem... len neviem ci je vhodny aj pre 4 rocne-uvadza sa , ze 6-8 rocne...

breslerka
autor
11. sep 2012

@kingstonka ..hm, nepoznam, skusim kuknut na net, ked budem mat cas

syslica
12. sep 2012

@breslerka
Ahoj, my používame na kurzoch v miestnom MC práve Busy bee pre najmenších + k tomu kopec ďalších materiálov. A v pohode to zvládajú aj 2,5 ročné detičky. 😉

kingstonka
12. sep 2012

tak ja sa pozriem na to Busy Bee

breslerka
autor
12. sep 2012

@syslica ...dakujem

netka72
7. feb 2021

Ahojte! Chcela by som sa spýtať, či poznáte nejaké veľmi jednoduché anglické básničky o základných druhoch ovocia a zeleniny a o najznámejších kvetoch. ĎAKUJEM za odpoveď.