Poďakovanie učiteľke v škôlke

ivuska09
14. júl 2017

Chcem sa spýtať, čo sa dáva/čo dávate ako poďakovanie učiteľkám v škôlke ?
Meníme súkromnú škôlku za štátnu a radi by sme sa poďakovali.

pribinak
14. júl 2017

Kvety, kvalitnejšiu cokoladu, kavu alebo caj, košíček s ovocím,.....
Nedávala by som hrnčeky, sošky a ine cacky-mačky. Toho ma každá ucitelka mrte a nevie co s tym.

jana_eyre
14. júl 2017

Moj najstarsi bol v skolke prvy krat a bola som vrlmi spokojna s pani ucitelkami.. dala som hrncek s cajom, malu cokoladu a kvety.. Tak bude mat do zbierky dalsi, myslim ze nech das cokolvek, tak toho ma vela ak je ucitelkou uz dlho..

Ja zas myslim, ze sladkosti je clovek uz prejedeny, bonboniery a cokolady sa aspon na mna tlacia z kazdej strany a to ani nie som ucitelka a narodeniny mam len raz do roka..😄

este sa mi paci napad s originalnym mydlom..

jana_eyre
14. júl 2017

A este im syn nakreslil pohladnicu.

eko22
14. júl 2017

Ja by som asi dala normálne nejaké kvietky, čokoládu, bonboniéru, poprípade môžeš kúpiť napríklad nejakého takého ušitého anjelika, to je podľa mňa tiež veľmi pekné. Ale klasika bude stačiť. Nech im dieťatko nakreslí nejaký obrázok ešte nech majú pamiatku a hotovo 🙂

lia11
14. júl 2017

my sme kúpili v drogérii darčekové poukážky, kávu a bonbonieru a veľmi sa potešili

ninison
14. júl 2017

ja som kupila poukazky do panta rhei 🙂 obe maju deti alebo to vyuziju pri obdarovani niekoho ineho.

dajna8
14. júl 2017

Chápem, že učiteľky si treba vážiť, či už v škole alebo v škôlke ale také veci ako poukážky do panta rhei mi prídu celkom dosť prehnané. Zase s mierou a nie každý má na to aby nakupoval takéto darčeky a zase dávať poukážku na 5€ je hlúposť, aby si mohli kúpiť nič normálne je treba aspoň takých 20€. Ja by som to riešila normálne kvetmi a nejakou bonboniérou.

deti95060810
14. júl 2017

peknú kyticu kvetov....Z čokolády sa priberá 🙂

ninison
14. júl 2017

@dajna8 jasne, suhlasim. ja som sa chcela podakovat vynimocne, pretoze mame vynimocne pani ucitelky (predtym sme boli v sukromnej skolke a veru tak spokojna som nebola a aj mala ich ma rada - objima ich, je tam spokojna) a tak nejako sme to dali so susedkou dokopy: ona kyticku kvetov zo svojej zahrady a ja poukazky ako spolocny darcek 🙂 neberiem to ako standard, a urcite by sa z toho nemala stat povinnost pre rodica alebo ocakavanie zo strany ucitelov. viem si vsak predstavit ze lepsie ako 20 kytic, pripadne darceky typu hluposticiek je dat sa viaceri rodicia dokopy a kupit 1 kyticku a dat poukazku na kulturu alebo knizky 🙂

l3yla
15. júl 2017

sesternica dostala tricko od Kolacovej 🙂