Prváci v škôlke a dar učiteľke

temperity
3. sep 2022

Ahojte, ti, ktori davate deti do 1. triedy v skolke davate nieco aj ucitelke? Starsiu mam skolacku, bude mat kvetky a milku a mladsej mam len milku bonbonieru. Nosite tam tiez kvety?

anjelicek26
3. sep 2022

@temperity vela deti nosi aj prvy den do skolky kvety... ale zavisi, ake ma dieta povahu, ak je hanblive a nejakej uplne cudzej zenskej v jeho ociach ma ist dat kvety v uplne cudzom prostredi, este viac ho to vystresuje... rozhodni sa podla toho, ake mas dietatko, povinnost to nie je, len moznost...

glorikarebeka
3. sep 2022

Do škôlky prvý krát som nedávala nič
Učiteľka brala rýchlo deti dnu vôbec nemala čas na kvety kvôli plaču detí

oli18
3. sep 2022

To ako preco ma ucitelka od skolkara dostat bonbonieru? Skor by som chapala, ak by ucitelka vitala novych skolkarov s cukrikom, alebo tycinkou.

sussana29
3. sep 2022

@temperity prvý krát som nedávala nič. Nikoho tam nepoznal, ale iné mamičky nosili. Teraz mu už dám niečo pre učiteľku, keďže ich už pozná. Inak u nás to učiteľkám dávali mamičky nie deti.

ukulela
3. sep 2022

Kvety nedavam. Nemam ich v nedelu kde kupit a navyse ak to ma byt ruza z tanzanie, tak mi to za tu ekologicku stopu nestoji. Ucitelkam dam balicek, vsetkym spoly, mala skolja, pri detoch sa striedaju. Mala kava, coko, caj na nervy.😁

7miriam77
3. sep 2022

Dcerka ide dat kvietok 🌷

kejtka87
3. sep 2022

Kvietok resp.kytičku uviažem z kvietkov zo záhrady. 💐

zuzitko74
3. sep 2022

@oli18 Radi by sme vítali detičky s malou sladkosťou, ale nedá sa to. Ešte nemáme informácie o diagnózach a alergiách detičiek a stravovacích preferenciách rodičov. Nechceme nikomu ublížiť, ani si nikoho pohnevať hneď v prvý deň.

katarinka289
3. sep 2022

@ukulela a ta kava je vypestovana na Slovensku? 🤣🤭

evinka3007
3. sep 2022

@ukulela tiež som kupovala čaj na nervy, bonbonieru Lindor obom učitelkam, potesili sa 😊 akurat ze som im to dala az pobede nakolko rano to bol taky frmol ze nebol cas na nic 🤷‍♀️

ukulela
3. sep 2022

@katarinka289 nie, ale prazena ano 😉 btw, kavyu betiem odkamosa aon od lokalnychpestovatelov v strednej a juznej amerike. zas sa nechytajme za slovicka. Ja a dost ludi okolo mna upust aodkytic za kazdu cenu. Kavu vypijes, ale kvety ti zvadnu. A ak su to ozaj napr tie ruze z afriky, kvoli ktorym tam znecistuju a vysychaju jazera,tsk to ozeliem. Kvetinarstvo v dosahu u nas nemam a kupovat v nefelu kvety v tecku, ci lidli, to uz radsej zo zahrady.... Ale ucitelky sa snazim potesit podla mna vhodnym darcekom....

katarinka289
5. sep 2022

Tak tento rok sme aj my dostali 🙂 Dceram som kupila pre uc. Merci cokolady a starsia piatacka to nechcela zobrat,ze nikto v septembri nenosi 🤷‍♀️