Prezúvky do škôlky

11. jún 2023

Môžu byť tieto sandálky ako prezuvky do Ms?

pribinak
11. jún 2023

Môžu

autor
11. jún 2023

@pribinak prvý mal rak tak len či nebudú tvrdé? U neviem aké sa nosia to bolo dávno😂😂

pribinak
11. jún 2023

Pozerám že obyčajne lidlove. Do skolky na váľanie sa po koberci sú ok

slavomira236
11. jún 2023

Moja nosi vzdy sandalky z leta..

ava11
11. jún 2023

Ako učiteľka MŠ ti odpoviem, že teoreticky môžu, prakticky sú nanič. Všeobecne všetky papučky na suché zipsy sa deťom veľmi prilepujú o koberec. Ale deťom to je zväčša jedno 😉

shaola
11. jún 2023

hlavne pohodlné (nie je to len váľanie po koberci, dieťa v nich má nohu veľa hodín denne), a také, aby si ich dieťa vedelo obuť samé...

svetlonos
11. jún 2023

Presne, lidlacke dedske topanky byvaju tvrde. Ja by som to deto na nohu nedala. Dva x mali prijemne makke ake na babatka. Toto je fajn tak do piesku na prezutie. Z lidla mame ore maleho "kroxy" - prechadza v nich z kupelne do soalne a po kupalisku.
Fakt je v nich dieta cely den, kup radsej nieco kvalitne, nech mu to nezdeformuje nohy.

denkabemommy
12. jún 2023

Hrozné, už od pohľadu by som to dieťaťu ani nedovolila skúsiť, nie ešte dať na nohu na pol dňa. Do škôlky treba mäkké, pohodlné papučky, nie takéto betóny 🙈

mamina7070
12. jún 2023

nie su nevhodne ako papucky do skolky

autor
12. jún 2023

@denkabemommy poraďte aké,značku? Rak?

denkabemommy
12. jún 2023

Moje deti nenosia papuče, odmietajú, takže neviem poradiť, prvý rok mal syn kožené capačky, ako nosia bábätká 🙂🙂

autor
12. jún 2023

@denkabemommy to určite do škôlky nie!!! Veď tam prechádzajú niekedy cez chodby aj na iné poschodie atď.. je iné ročne a 3 ročne dieta

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkabemommy
12. jún 2023

@autorka 😅 ako som písala, ja poradiť neviem, moje deti chodia bosé aj v škôlke, nemá s tým nik problém, všetci rešpektujú ich rozhodnutie

@elizabet173 bezpečné nie sú ani papučky, vo všetkých sa šmýka na miestach ako je napr umyvárka. A ako som písala už vyššie, moji sú bosí a úraz nemali žiadny. Dokonca aj von sa môžu vyzuť, som rada, že v našej škôlke sa neživia predpotopné názory a zameriavajú sa na zdravie detí aj v tomto smere 😊

oblecenie99
12. jún 2023

Ja môjmu kupujem značku Manik, majú veľmi dobrú výdrž, a dobre sa obúvajú. Na suchý zips, u nás v škôlke upozorňovali, že na šnúrky (najmä najmenšie deti) určite nie.

monika185243
12. jún 2023

@oblecenie99 my máme tiež manik

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz