Aké prezúvky nosia vaše deti v škole?

janyka
24. aug 2012

Aké prezúvky nosia vaše deti v škole? Tie klasické, ako za ,,komošov"? Alebo nejaké iné? Ideme do školy a neviem čo obuť. V tých klasickým papučkách sa potia nôžky. Aj do škôlky sme nosili sandálky, teraz uvažujem nad tými lahkými papučkami s dierkami, crocs, či ako sa to píše.

sissy27
24. aug 2012

najlepšie spýtať sa v škole, nie všade crocsy akceptujú, keďže v nich nie je pevná noha,deti sa často naháňajú a hrozí pošmyknutie a úraz... my sme ich nosili 😉 ale obľúbené sú aj sandálky na suchý zips - aj vetrajú, aj držia na nohe, prípadne papučky befado (google) alebo našuchovačky s tvarovanou stielkou...

katy1979
24. aug 2012

crocsy nepovazuju za velmi bezpecne takze ich neradi vidia ako prezuvky hlavne u takych malych deti co sa nahanaju a behaju po chodbach ci schodoch. Ja osobne som za sandalky na suchy zips.

norwayka
25. aug 2012

A ja praveze vzdy ked idem na SK, tak nakupujem tie stare zlate komosacke papucky. Mne sa velmi pacia, skoda, ze na snurky su len do velkosti 25. Potom su uz take cvickove, ale aj tie si nakupim.

andreah25
25. aug 2012

Je jedno aké papučky, ale hlavne, aby bola noha pevná, aby sa pri naháňaní, alebo inej hre nič zlé nestalo.... crocsy určite nieeeeee....

jaaty
25. aug 2012

určite by som pokračovala sandálkami, tak ako v škôlke.
Hanka ide do školy až o rok, tiež teraz v škôlke nosí výlučne sandálky s pevnou pätou a mienim s tým pokračovať aj v škole 😉

aniicka24
25. aug 2012

Ja som davals vzdy len papucky ale teraz som mu kupila sandale s plnou patou a aj spicov

suelop
25. aug 2012

Som ucitelka na prvom stupni, a urcite viem , ze tieto croksy niesu velmi bezpecne. Pre deti su najvhodnejsie pevne prezuvky,a treba zohladnit , ze je v nich obute cely den. Dobre su papuce alebo sandaliky, proste nieco co drzi na nohe aj keby utekalo. A najma nech to nema komplikovane zapinanie 😉

mimka1
26. aug 2012

nam sa osvedčilo davať deťom sandale ktoré mali v lete, vyčistila som ich a od septembra ich mali v škole kym noha nevyrastla, potom sme kupili dalšie

janka1011
28. aug 2012

crocsy je možno vhodné obuť sem - tam na kúpalisko, ale určite nie na celodenné nosenie v škole, my kupujeme papuče Befado - sú modernejšie,pevné a nepotí sa v nich noha až tak ako v tých klasických papučkách, čo sme nosili my

anjelicek26
28. aug 2012

Ja som kupila teraz v zlavach kvalitne sandalky, bude ich mat ako prezuvky. Crocsy som tiez velmi zvazovala. Pevne papucky urcite nie, malej sa potieva noha 😖

janine01
28. aug 2012

klasicke papuce,,,ideme do druhej a ucitelka na tom trva-kvoli bezpecnosti...

sssimi
28. aug 2012

Papučky Rak

angie267
28. aug 2012

nasa nosi vylucne len Crocsy ine ani nechce, odla mna vyborna obuv do skoly

nili
28. aug 2012

A co tak nieco z protetiky ... rozhodne kupuj bezpecne a v ktorych sa nozicky vetraju.

lejlla
29. aug 2012

sandalky z protetiky na suchy zips alebo na zapinanie.pevna pata aby boli stabilne

hori
29. aug 2012

papucky Raky... nechapem, ako sa mozu nozky potit cez latkovu papucku... a teda uprimne... ja som v SKOLE ziadne dieta v sandalkach ako prezuvkach behat nikdy nevidela!

zuzkazba1
29. aug 2012

Ahojky,
ja mám druháka teraz chalana a mne sa najviac osvedčilo také letné sandáliky ako napr. geox - teraz som mu kúpil az a super cenu.. a v lete o rok ich ešte vynosí napr. do tábora
crocsi ja osobne neodporúčam, lebo ak boli trošku vyšuchánejšie - čo v škole je hneď tak na mokrej podlahe sa šmykol a padol...
a také na suchý zips napr. sandáliky adidas mi skoro oškrel v predu a suchý zips zase dlho nevydržal
odporúčam: pevná podrážka, otvorené v predu aby sa luftvalo... 🙂
pekný deň
Zuzana

xenicka13
29. aug 2012

ja som dala klasicke raky synovi ale vsetky deti boli v crocsach, tak sme aj my kupili a teraz zasa nove 🙂

michalag
31. aug 2012

Musi byť len biela podražka? Radšej tie prve sandalky čo maju predok uzavrety alebo otverene sandalky?
Kamaratky mi vraveli že maju v škole teplo a že sa malému bude v obyčajnych papučkach potiť noha tak rozmyšlam radšej nad niečim takymto

dadulkasch
31. aug 2012

slovenske firma rak

stanislavao
31. aug 2012

aj my mame klasicke cele papucky RAK - najlepsia obuv a aj cenovo super. netreba vymyslat ziadne "novinky" a modne hity. musi sa v tom hlavne dobre chodit a noha ma byt pevna, cize nie slapky, nasuchovacky. A preco si myslite, ze v papuckach sa potia nohy? crocsy su ako prezuvky maximalne nevhodne a v nich sa noha strasne poti, je do guma.

beba227
31. aug 2012

moje dvojičky idú za 3 dni prvý krát do školy a kúpili sme im klasické detské papučky

martinkah
31. aug 2012

my máme doma síce len prípravkára, ale myslím, že aj do školy bude nosiť celokožené sandálky z Protetiky, teraz máme napr. tieto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13874279&tab=9

majú pevnú pätu, vďaka materiálu sa v nich nôžka nespotí.. crocsy by som zakázala pre deti vyrábať

ninusik2103
4. sep 2012

moje deti nosia roxy

shaga
4. sep 2012

ja som dcere kupila cvicky a je s nimi velmi spokojna 🙂

danka32
19. sep 2012

Ahoj! Moje deti nosia plátenky od renomovanej poľskej spoločnosti, majú ohybnu, perforovanú podražku, spevnenú pätu, široké špičky, vloženú kožennú stielku, sú vyrabané v spolupraci s ortopedmi a su vitazmi mnohych prestižnych ocenení. Zaoberám sa ich predajom, mám internetový obchodík Nelinka, takisto si ma tu na Modrom konikovi môžete nakliknuť a vyhladať papučky pre Vas. Všetky maminy, čo od nás kúpili boli spokojné. 🙂

vadimka
16. okt 2012

sandale su najlepsie, noha sa nepoti, je to pevne...a aj prakticke pekne ich vynosi, ved na dalsie leto treba nove...takto usetrime a nemusime kupovat papucky ine...sandale su v obehu cely rok...

renca3
16. okt 2012

kde kupim v tomto rocnom obdobi sandale? tie z leta su mu uz male.

dazdovka
16. okt 2012

@janyka mne sa Crocs vobec, ale vobec nepacia, lez skoro vsetky deti ich u nas v skole nosia, tak ma i nasa skolacka. Material je lahunky, noha sa nepoti, su pestrofarebne a daju sa na ne davat take odznaciky na ozdobu, deti ich maju rady 😉

misela12
16. okt 2012

Klasické detské celé papuče. Aspoň mám istotu, že sa mu nevyzujú na pol ceste, keď sa bude zase niekam "straaašne" ponáhľať a neprizabije sa 🙂 Teda zatiaľ to tak funguje.