Prístup učiteľky v škôlke

jitkau
28. jan 2023

Dobrý večer mamičky, chcela by som vedieť váš názor na prístup p. učiteľky v MŠ. Moje dcéry, dvojičky začali od septembra chodiť do škôlky. Ako náhle sa im predĺžil pobyt z 2 na 4 hodiny začali problémy. Dcéry plakali a učiteľka sa začala neustále sťažovať. Dcéry nevedeli sákať, báli sa ísť dole schodmi, hrali sa iba spolu ostatné deti ich nezaujímali. Potom začalo obdobie chorôb (dievčatá neboli mesiac v škôlke) samozrejme bol opätovný nástup do škôlky s plačom a dožadovanie sa mamy (sťažnosti učiteľky na toto chovanie: pozerali iba na dcéra, kedy prídem). Tesne pred koncom vianočný prázdnin dievčatá znova ochoreli aj my(rodičia) s nimi, keď som telefonovala do škôlky, aby som ich omluvila pani učiteľka mi povedala "no paráda".... Teraz keď znova nastúpili, začala si p.učiyelja sťažovať, že keď sa má ísť von, dievčatá v šatne pozerajú všade možne, ostatné deti sú už oblečené a musí na holky čakať.... Teraz v piatok, keď som dcéry vyzdvihla, v šatne som dcére držala nohavice, aby sa do nich dcéra dala, pani učiteľka, ktorá bola na chodbe ma nakríčala "mama, čo to robíte, ona sa má obliekať", potom musíme na ty vaše PANIČKY čakať....v šatne sa nachádzali aj iní rodičia
Teraz chcem vedieť či som chcela vedieť či som iba precitlivela mama lebo Pani učiteľka má nevhodnéy prístup

kamatopo
8. apr 2024

Ďalšia čo sa našla vo svojom povolaní🤦. To ťa ešte pošle k psychológovi, lebo to je ďalší krok, keď sa niekomu nechce robiť niečo naviac.