Škôlka Happy Land v Malackách a vaše skúsenosti

julia33
5. jún 2012

Ahojte,
hladame pre nasu ratoslest nasu prvu skolku, chcela by som sa opytat na skusenosti - referencie na sukromnu skolku Happy Land v Malackach.

Dakujem Vsetkym.

julia33
autor
5. jún 2012

Nikto mi nebude vediet poradit ?

julia33
autor
5. jún 2012

naozaj sa tu nenajde nikto z malaciek ?

brumka
5. jún 2012

ahoj ja som ale pozitivum osm nepocula, ale skusenost nemam. chceme sa tejto moznosti sukromnej skolke vyhnut lebo do statnej na s nezobrali, ake mas velke dieta?

julia33
autor
5. jún 2012

ahoj, my uz mam 3rocky ? rozmyslame o tejto skolke, tak by som chcela informacie priamo od mamiciek.
pocula si nejake zle veci ?

a ty mas mas ake velke dieta ? aku alternativu planujes zvolit ?

brumka
5. jún 2012

@julia33 moja bude mat v marci 3. cize od vtedy niekam musi ist, rozmyslala som od certikovi alebo o happy lande, len obe su drahe a daleko.

julia33
autor
5. jún 2012

pozerala som si stranku happy landu a spravilo to na man dojem, aj napriek tomu som opatrna a radsej chcem vediet, ci je to naozaj tak.
myslela som, ze by tu mohol byt niekto kto tam uz dava svoju ratolest.

brumka
5. jún 2012

@julia33 kamaratka dala teraz malu do certika tak uvidim referencie ale stale dufam ze zoberu do statnej, a tebe nezobrali?

julia33
autor
5. jún 2012

my sme si povedali, ze sa nikomu nebudeme doprosovat, system statnych skoliek je nieco strasne. ale to ti asi nemusim vysvetlovat, kedze mas vlastnu skusenost.
Tak sme si povedali, ze radsej si priplatime do vzdelania ak to tak mozem povedat, anglicka skolka.
Mne sa viac pozdava happy land, ale je to asi dost subjektivny pocit.

brumka
5. jún 2012

@julia33 mne mala dako moc nerozprava tak ju nechem zrovna mylyt s inym jazykom, tak tiez vela veci sa oplati priplatit

harper
5. jún 2012

@julia33 ja som pocula ze je to tam dost drahe a ak budes mat dieta dlhodobo chore tak musis platit aj tak, resp. ti peniaze nevratia. 😒

brumka
5. jún 2012

@harper mne sa tusim zda ze mali napisane 420€ mesacne len neviem ci so stravou a certik tusim 300€

harper
5. jún 2012

@brumka neviem ake tam su sumy, moja chodi na kollarovu, teda uz len do konca mesiaca, potom ma prazdniny a ide do skoly ale mladsia bude chodit hadam tiez tam, ked mi ju zoberu, ale snad nebude problem, ked sme obaja zamestnany a budem to skusat az ked bude mat mat tri rocky 🙂

brumka
5. jún 2012

@harper snad dovtedy nebude olko deti a zoberu ti, ja stale dufam ze nas zoberu :(

julia33
autor
5. jún 2012

prave naopak happy land je lacnejsi a zda sa mi aj lepsi - skolne 265eur

julia33
autor
5. jún 2012

baby, drzim vam place, nech nemusite iba dufat, viem ze v dnesnej dobe nie kazdy ma nato aby platil dietatu drahe skolne.

brumka
5. jún 2012

@julia33 odkedy zmenili cennik? pred mesiacom som pozerala a stalo cez 400€na cely den na mesiac a na poldna polovica

julia33
autor
5. jún 2012

netusim aky cennik myslis, pretoze na stranke nic neuvadzaju - informovala som sa telefonicky.

brumka
5. jún 2012

@julia33 ja som pred mesiacom pozerla ich web mali tam cez 400€ a ako pozeram tak tych tvojich 265 je bez stravy a zo stravou je to co mam asi ja

julia33
autor
5. jún 2012

265 je stale vyhodnejsie, to ci uvadzali inu sumu netusim, pretoze som sa o to zacala zaujimat pred mesiacom.

brumka
5. jún 2012

@julia33 asi tam este aj ja zavolam ale bez stravy to je dost drahe, ved uvidime ako dopadneme

julia33
autor
5. jún 2012

mohli by sme sa ist spolu kuknut 🙂

julia33
autor
5. jún 2012

ja som rozhodnuta, ze pojdeme do sukromnej skolky, hlavne ked ponukaju anglictinu, individualny pristup a hlavne tam neni 300deti - 12deti v triede.

rozhodneme sa iba ci zvolime happy land, takze stale cakam ze sa ozve mamicka co tam uz svoju ratolest dava.

brumka
5. jún 2012

@julia33 ja uvdim ked tam zavolam aku cenu mi zabije, a zavolm do certika lebo fakt pred mesiacom som pozeral aich stranku amali tam 400€ nie 265 ale aj tak 265€ je dost bez stravy tak uvidime

julia33
autor
5. jún 2012

@brumka skor musime najst niekoho kto to uz ma overene a chodi mu tam dieta.

julia33
autor
5. jún 2012

tak prave mi prisla odpoved - mail z HAPPY Landu co sa tyka tych cien a podmienok :

230 a 265,-EUR plus strava 3,-Eur na den

ak je dieta dlhodobo chore, ma pravo si rodic uplatnit raz za rok zlavu 50percent na nasledujuci mesiac skolneho
stravne sa plati iba za to, kolko dieta spapa za mesiac-kolko dni bolo v skolke

Pri dietati do troch rokov preplaca skolne stat - ak sa v tom obdobi mamicka zamestna

Podmienky sa mi zdaju supis.

julia33
autor
5. jún 2012

vyska skolneho je podla veku dietatka - bud 230 alebo 265,-EUR

brumka
5. jún 2012

@julia33 tak museli asi znizit cenu koli konkurencnemu certikovi lebo co mali ped mesiacom mali podsatne vyssiu sumu. takze az tak hrozne mi to neprijde

julia33
autor
5. jún 2012

brumka ak budes chciet, ohlasime sa a prideme sa pozriet na skolku spolu.

julia33
autor
5. jún 2012

@brumka mne tvrdili, ze podmienky sa vobec nezmenili, ze sa im snazi niekto poskodit.. comu sa ani na tomto slovensku necudujem, len v konecnom dosledku na to doplatime my rodicia.
ved su to nase peniaze.

julia33
autor
5. jún 2012

brumka, dohodla som si stretnutie v happy lande na zajtra, tak ak chces mozes sa pridat.
Zajtra napisem ako som dopadla.