Škôlka Happy Land v Malackách a vaše skúsenosti

julia33
5. jún 2012

Ahojte,
hladame pre nasu ratoslest nasu prvu skolku, chcela by som sa opytat na skusenosti - referencie na sukromnu skolku Happy Land v Malackach.

Dakujem Vsetkym.

strawberry17
11. júl 2012

@julia33 neviem preco je to na slovensku tak, ze ked si niekto vyjadri svoj nazor na danu vec a niekto to nevie akceptovat tak ho hned zacne osocovat, ponizovat, pytala si sa pri zakladani tejto temy ake su nase skusenosti tak som ti ich napisala, nevidim dovod preco by som mala klamat a tahat niekomu nepravdive medove fuzy popod nos, napisala som aj pozitiva (maly pocet deti v triede, vyucba anglictiny), aj negativa (striedanie ucitelov, zastarale priestory, nevabne ihrisko), svoje pravdive nazory som uz vyjadrila na skolku, tvoje osocovanie nebudem komentovat, nakolko to nie je predmetom tejto temy

gumimaci
13. sep 2012

@julia33 ahoj, chodite do HL? My sme dnes boli pozriet, narychlo zhanam skolku a ja som pocula len dobre referencie. Maly by mal nastupit v oktobri. Bude v angels.

gumimaci
13. sep 2012

@strawberry17 ahoj, vy ste navstevovali happyland, ci tam este chodite? Ak ste chodili preco nepokracujete?

strawberry17
13. sep 2012

@gumimaci boli tam nejake nepodstatne mensie zmeny za posledne obdobi, ale to pre teba a tvoje dieta nie je podstatne co bolo v minulosti, takze kludne tam chodte, v podstate je to fajn skolka 😉

lulliky1
14. feb 2013

@brumka strava je 3 eura na den..skolne 265 €

brumka
14. feb 2013

@lulliky1 cize mesiac do cca 350€ ako dobre ratam?

lulliky1
14. feb 2013

asi tak nejako....skolne treba platit stale ci je dietatko v skolke ci nieje...

lua
16. feb 2013

@brumka školné záleží trošku aj od veku dieťatka; my napr. platíme 230 €. Tých 265 € bolo pre deti do 3 rokov.
Strava je 3 €; a maximum čo sme platili bolo 60 € a to malá bola tuším plný mesiac v škôlke.

nadrazna
10. júl 2013

Dievcata ,vidim, ze ste preberali skolku HL.Chcela by som sa spytat ako je to v skolke teraz.Dnes som sa tam bola pozriet a mam zmiesane pocity. Chcela by som tam syna od septembra dat a rada by som vedela vase nazory. 🙂

rebeka40
29. okt 2013

ahojte dievcata, aj my sa zaujimame o sukromnu skolku v Malackach a dostali sme tip od znamych na Happyland. Neboli ste sa tam teraz niekto pozriet ?

lauricka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulkama
29. apr 2015

@lauricka ahoj,prosím ťa ako to v čertíku funguje? Premýšlam,že by som tam dala malého,keďže mi ho nechcú zobrať do štátnej škôlky.Sama som učitelka takže do práce v marci budem musieť nastúpiť,tak premýšlam už dopredu,že ho dám aspoň do súkromnej.Hladala som nejaké info na nete,ale nemajú žiadnu internetovú stránku. Také aspoň základné veci,že od kedy je otvorené,príjem detí a podobne.Nejako sa nemôžem dopátrať ani k telefónnemu kontaktu.
Vďaka za každé info.

lauricka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia_ma
12. dec 2016

Ahojte xcem sa spytat dali ste nakoniec deticky do happylandu? Aka je vasa skusenost?

lusyc
28. jan 2018

Ahojte. Aj ja by som sa opýtala, Čertík, ci Happyland?

lucia_ma
28. jan 2018

@lusyc certik urcite nie..

lusyc
29. jan 2018

@lucia_ma prečo?

elanor1
15. júl 2019

Ahojte, rada by som otvorila tuto temu. Ake mate skusenosti s Certikom a Happylandom? Dakujem.