Skúsenosti s materskými škôlkami v Banskej Bystrici

zuzicast
14. jan 2018

Dobrý deň, moje dieťatko má 2,5 rôčka. Čas veľmi rýchlo uteká a ja sa začínam intenzívne zamýšľať kt. škôlku pre moje dieťa vybrať, aby sa v nej cítilo čo najlepšie. Veľmi dôležitý je najmä prístup učiteliek k deťom/rodičom, hygiena, strava.Na túto tému som našla už len príspevky neaktuálne. Preto veľmi ocením každú jednu skúsenosť rodičov na túto tému. Vopred veľmi pekne ďakujem každému kto si nájde čas a napíše. Zuzana

mell_k
15. jan 2018

Tak zalezi kde byvas nie?
@zuzicast

basena001
15. jan 2018

Vo všeobecnosti majú výborné referencie - Družby,Jilemnického,Prof.Saru a na Starej Tehelni (Uhlisko).Ale skôr by som sa snažila zistiť,ake učiteľky potenciálne dostanú moje dieťa,pretože súper škôlka je o nicom,ak dieťa natrafí na hoc aj jedinú trupku,ktorú škôlka má.A tiež,aké sú tvoje preferencie,napr.vekovo zmiešané alebo vekovo rovnocenné triedy?škôlka s viac či menej triedami,ako ďaleko si ochotná dieťatko voziť a pod.a stravu,tou sa ani nezaoberajú.v štátnych škôlkach idú podľa odporúčaní úradov,takže si otvor akýkoľvek jedálny lístok akejkolvek škôlky a máš to zajedno.

zuzicast
autor
15. jan 2018

@mell_k : Banská Bystrica, takže len tu 🙂

mell_k
15. jan 2018

@zuzicast no ale konkretne z ktorej casti... Hadam nebudes dieta vlacit cez pol mesta kvoli skolke 😏

basena001
16. jan 2018

@mell_k noooo,každý má iné preferencie.a napr.ja by som za dobrou škôlkou/školou vláčika pokojne aj cez celé,nielen cez pol,😉

matilka2
7. mar 2018

prosím a názory na karpatsku a magursku v sasovej? ešte možno aj stará Sásová 😊 ďakujem tiež rozmýšľame do ktorej