Správanie učiteľky zo škôlky alebo jaslí

denkatn
9. jan 2024

baby, prave sa mi stal zly zazitok, okolo nasho domu isla skolka, asi taka sukromna, lebo 2 deti boli v kocikoch a asi 7 chodiacich a jedno chodiace velmi plakalo, tak som pozerala z okna a ta ucitelka donho sotila., za ten plac! tak som na nu zakricala ze co robi! no ale urcite to robia aj ked ich nikto nevidi. dobre ze moje je uz so skoly prec. ale chodili sme do skolky od 2 rokov. takze tiez mame za sebou taketo ucitelky, mozno.

denkatn
autor
10. jan 2024

@henikap123 jednej skolke som pisala cz fb, ale nebola to ich ucitelka, kedze je v okoli podla mapy 10 skoliek tak nieco ine musim vymysliet. zase nemozem 3 dni robit detektiva.

denkatn
autor
10. jan 2024

@henikap123 aj ja som citliva, ked musim ist do konfrontacie mam nervy, ale zase ked citim ze potrebujem to spravit aby som nestratila sebauctu a samu seba tak idem do toho, aj ked sa niekedy trasiem, ked sa musim hadat do telefonu, alebo obhajovat aj tu. niekedy je dobra konfrontacia, to je jasne, ale tie reakcie s urazkami, kde ta niekto osocuje a len aby on sa citil dobre a vlastne nema to ziadny konstruktivny vyznam, ze tento clovek ti neukaze lepsie riesenie, tak to je fakt strasne. su na to techniky na zvladanie, este to nemam natrenovane, nemam cas🙂 riesim kadeco ine🙂

denkatn
autor
10. jan 2024

henikap123 a to je vlastne aj sirsia tema, ktorej sa chcem venovat s kamoskou, ze vlastne deti nase tato generacia to uplne zle zvladaju, skacu z okna, pretoze ludia si dovolia anonymne napisat hocico aj odbornikovi, oplzlo hnusne a to je tazke zvladnut aj dospelemu a nieto detom. chceme obcianske zdruzenie, ktore by robilo skolenia pre deti, zazitkove, co maju prve robit pri osočovaní v skole na kruzkoch. zazila som s dcerou ze ked sa to neriesi, taha sa to roky. skola na to nema cas riesit konflikty deti a neriesene veci vedu k averzii az nenavisti mozno a potom robenie si zle, pri starsich az tak ze pisu o druhom verejne na fb a potom tie deti velmi trpia. nasa generacia ma ulohu na toto najst riesenie. kto ma konstruktivne napady a vie prispiet nech mi napise. chceme vymysliet to skolenie na stiahnutie, aj online. kamaratka sa venuje emocionalnemu koucingu, tak som ju spoznala. suhlasim s jej filozofiou o tom, ze kazdy sa ma zastat sam seba ale dolezity je ten sposob. ten ani pre mna nebol znamy.

yanni
10. jan 2024

@nedielka Ake mrazy? Pred 40timi rokmi, ked ja som bola mala, boli ine mrazy a vonku sme chodili. Mame kamosov Svedov a Finov, ti co akoze maju dieta drzat pol roka doma? Von nejdu len ked je pod minus 25-30. To je len tak na prebehnutie, inak sa uz vonku v tej zime neda hrat.