Súkromná škôlka Enpora na ulici Javorku v Žiline

kamilka3
26. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat niekoho, kto tam ma deticky, ako ste spokojne so starostlivostou, pristupom, vybavenim...pripadne, ci niektora nema nejake skusenosti-referencie na tuto skolku? Dakujem velmi pekne za kazdy nazor..

zuzu1983
10. dec 2013

maximálna spokojnosť 🙂

mirreckall
20. máj 2015

@zuzu1983 @kamilka3 ahojte baby, chcem sa opýtať, či ste tam mali deti? a ako ste s ňou spokojné?

zuzu1983
20. máj 2015

@mirreckall my už máme 4 roky. Matej mi tam chodil od 2 rokov do 3 rokov. potom začal do štátnej. za ten čas čo bol na Javorku, som bola maximálne spokojná. ústretová riaditeľka, veľmi milé učiteľky v triede. Matej tam veľmi rád chodil. málo detičiek v triede, super sa im venovali učiteľky. veľká výhoda v takom nízkom veku ked je 8-9 detičiek v triede. neľutujem, že som ho tam dala. veľa mu to aj dalo. keď prestúpil do štátnej škôlky, nemal problém. veľmi dobre sa adaptoval. 🙂

mirreckall
20. máj 2015

@zuzu1983 ďakujem za info, ja zatiaľ zvažujem, čo a ako, malá ma 2,5 roka a naša pediatrička neodporúča žiadny kolektív, kvôli zdravotným problémom, čo mala, keď bola malička..pritom teraz, už nemá žiadne problémy, teda až na alergiu na mlieko....tak uvidíme...ale zistila som, že prihlášku musí schváliť doktorka aj do súkromnej škôlky, takže tadeto asi cesta u nás nevedie ...