Súkromná škôlka v Petržalke v okolí Draždiaku? Poraďte

asmk
28. mar 2011

ahojte kedze nasu malu s navacsou pravdepodobnostou nezoberu do skolky ani od januara resp. marca 2012 kedze 3 roky ma az v maji 2012 a nakolko budem musiet nastupit do prace najneskor po dovrseni jej 3 rokov potrebujem ju dat do dakej sukromnej skolky, centra alebo maleho kolektivu na par mesiacov resp. 1/2 roka(ak sa to bude dat platit tak aj na viac nakolko ma v praci uz uhanaju kedy sa vratim) do septembra 2012 kym ju nezoberu do statnej skolky ale potrebujem zohnat nieco v okoli drazdiaku kedze tu byvaju moji rodicia aby ju mohli vyzdvihovat skor ako ja alebo manzel z prace......prosim neviete o niecom? Najblizsie som nasla az na dostihovej drahe dc krtko dakujem za kazdu radu

jaaty
29. mar 2011

Hanka chodí do dc Krtka už roka hoci sme pôvodne tiež plánovali dať ju tam len na prechodnú dobu, nespravili sme tak. Sme veľmi spokojní a predovšetkým Hanka. Nemenila by som za nič 😀

jvo
29. mar 2011

este je tu detske minicentrum pri tescu ale to sa asi bude stahovat od septembra do prievozu 😝 takze v tychto koncinach fakt asi nic nie je
aj nam by stacil daky maly kolektiv kludne niekde v byte ako je to minicentrum....

orinaky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz