Štátna škôlka - Trenčín a okolie

sonula209
12. okt 2021

ahojte, prosim o info neviete o nejakej statnej skolke kde je volne miesto TN+okolie.?
mala bude mat tri roky v marci ale co som volala vsetko je plne a ze jedine az september pripada do uvahy 😒.
potrebujem skolku na zaciatku roka alebo v marci kedy mi konci rodicak,aby som mohla spat do prace.
dakujem 😊

evkamotka
12. okt 2021

Skolky su mestke, nie statne

kikuska872
12. okt 2021

@sonula209 no u nás je zvykom že sa prihláška podáva v máji pred aktuálnym školským rokom. V tvojom prípade si mala dieťa prihlásiť ( žiadať o prijatie) už niekedy v máji, ak si chcela aby ti ju vzali do škôlky po novom roku, resp. Marec 2022 . Teraz je pochopiteľné že bohužiaľ nemajú miesto , aby mohli prijať tvoje dieťa.

lenka7477
12. okt 2021

@sonula209 zial si sa riadne neskoro zobudila. V máji sa podavali prihlasky. Teraz tazko zozenies škôlku. Jedine možno sukromnú.

greeetas
12. okt 2021

Mame rovnaky problem..v aprili by som mala nastupit do prace a nevieme nic zohnat...v maji som riadne podala prihlasky ale nevzali ho nikam, bez sance

mima1
12. okt 2021

V TN je to hruza podla mna. Mozno v sukromnej uspejes ale nemyslim si ze beru aj mimo septembra niekde

luciadobiasova
12. okt 2021

ja si myslim ze treba vyskusat, zavolat, pytat sa ... nepovedala by som ze je to bez sance. Ja by som aj osobne isla sa opytat

loginexistuje
12. okt 2021

bez sance najprv musia umiestnit tych co podali prihlasky a neumiestnili ich

mogaa
12. okt 2021

jedine obvolať súkromné škôlky, prí.sa informovať v nejakej dedinskej čo je v blízkosti mesta....žiadosti sa podávali v máji....takže ak sa po novom roku uvolní miesto, budú brať prioritne dieťa čo tam má prihlášku a nevzali ho

sonula209
autor
12. okt 2021

@kikuska872 to som aj urobila ale samozrejme ze by jej nedrzali miesto do marca.

sonula209
autor
12. okt 2021

@evkamotka to bolo naozaj k teme 😎😆

sonula209
autor
12. okt 2021

@greeetas ano to iste 😑

lenka7477
12. okt 2021

Inak k téme - moja dcéra je májová - zobrali mi ju aj ta až od sept. , ked vlastne mala 3 r a 4 mesiace a to je 6 rokov dozadu . Do tej doby sme sa s mužom striedali ako sa dalo .Nikoho nezaujíma akú máš prácu, či si sa prisťahovala a pod.
Musia uprednostniť deti , ktoré už mali 3 roky , a neboli umiestnené v MŠ .
Taká je situácia . Trenčín a okolie je aj tak na tom celkom dobre , sú aj horšie mestá .

gianna
14. okt 2021

@sonula209 skús sa spýtať na cirkevnej, ak budú mať voľné miesto, zoberú aj začiatkom roka, meno tak malý nastupoval vo februari